Przystawka do tłoczenia oleju Sana to rewelacyjny sposób na zdrowy, domowy olej. Starczy przystawka do tłoczenia oleju, aby Twoja wyciskarka Sana mogła wyciskać świeży olej extra virgin z nasion i orzechów.

Niezależnie od tego czy Ci trzeba oleju z czarnuszki, siemienia lnianego czy sezamu. Twoja domowa prasa do oleju wyciśnie maksimum smaku i wartości odżywczych z wielu nasion i orzechów. Świeżo tłoczony olej to nieporównywalnie ulepszony smak i aromat w porównaniu do olejów ze sklepowej półki.

To jeszcze pokaźna oszczędność i gwarancja najlepszej jakości. W końcu to Ty decydujesz z jakich komponentów wyciskany jest olej. Tłoczenie oleju na zimno jest proste. Przystawka do oleju jest kompatybilna z modelami wyciskarek: Sana Supreme 727, Sana EUJ-707, Sana EUJ-606, Omega 8006, Omega 8004, Vidia SJ002, Vidia SJ001 Wyciskaj świeży olej z czego tylko chcesz.

Nieważne czy potrzebujesz oleju w kuchni, do terapii leczniczej czy do pielęgnacji skóry lub włosów. Od teraz możesz przygotować swój własny olej tłoczony na zimno w domu. Do wyboru masz całą gamę nasion, orzechów jak siemię lniane, czarnuszka, słonecznik, sezam, pestki dyni i słonecznika, rzepak, konopie, wiesiołek, mak, orzechy laskowe, włoskie, nerkowce, pekan, pistacje czy migdały.

Nieporównywalny smak i aromat. Bez nienaturalnych dodatków. Świeży olej extra virgin Świeżo tłoczone oleje tłoczone na zimno to nie tylko witaminy, minerały lecz też najlepsze źródło potrzebnych dla zdrowia nienasyconych kwasów tłuszczowych.

Takiej jakości oleje możesz tłoczyć w prasie do oleju Sana. Temperatura oleju w naszej olejarce nie przekracza 42 st.C. To zapewnia zachowanie cennych atrybuty zdrowotnych i smakowych oleju. W przeciwieństwie do wielu olejarek przystępnych na rynku w prasie Sana możesz wyciskać składniki bez ich wcześniejszego podgrzewania.

Wyciskając olej w domu to Ty w 100% decydujesz o jakości swojego oleju. 100% świeżości. Zawsze tyle ile Ci trzeba. Prosta w czyszczeniu. Przystępna w obsłudze. Przystawka do tłoczenia oleju składa się tylko z kilku części, które prosto przepłuczesz w ciepłej wodzie.

na dodatek jej montaż jest wyjątkowo prosty. Starczy zamocować przystawkę do korpusu wyciskarki i gotowe. Jesteśmy dumni z tego, iż prasa do oleju Sana została wytwarzana przez polskich inżynierów i wytworzona z największą precyzyjnością w Polsce.

tworzona została z wyjątkowo trwałego materiału – stali rdzoodpornej. Gwarancja jakości i trwałości na lata.