Kolagen naturalny graphite marki Colway

od 0,00 PLN

  • Producent: Colway
  • Kategoria: Balsamy

Jeśli chcesz wzmocnić i wygładzić włosy, zregenerować kruche i łamliwe paznokcie, ukoić obolałe stawy, zagoić popękane pięty, ograniczyć widoczność żylaków i poszerzonych naczynek na ciele albo zmiękczyć zrogowaciałą i pogrubiałą skórę, to Kolagen Naturalny Graphite jest odpowiednim produktem dla Ciebie. Ten znakomity kosmeceutyk intensywnie odbudowuje i odżywia oraz idealnie pobudza procesy regeneracyjne skóry, dzięki temu zaobserwujesz prędkie zadowalające efekty.

parametry

Kolagen, to konieczny element naszej skóry, stawów, ścięgien i wielu innych komponentów naszego organizmu. Dlatego kiedy nasze ciało dotykają problemy, wydajną formą odbudowy jest użytkowanie Kolagenu Naturalnego Graphite. Dzięki intensywnej aktywacji produkcji naszego naturalnego kolagenu ustrojowego, poprzez komórki wytwórcze (fibroblasty), uzyskujemy powiększenie sprężystości skóry i odbudowę uszkodzeń skóry.
Elastyna, siostrzane białko kolagenu. Niezbędna jest do zachowania nieprzeciętnej elastyczności skóry. Dzięki niej Twoja skóra będzie odporniejsza na rozciąganie i zmianę kształtu.
Kwas mlekowy, zadba o piękną cerę, zapewniając równomierny i promienny koloryt. Ten organiczny komponent delikatne wygładzi zrogowaciały naskórek, znakomicie rozjaśni Twoją skórę i pobudzi jej komórki do wytwarzania cennych ceramidów utrzymujących wodę w skórze.

Skład INCI

Aqua, Collagen, Elastin, Lactic Acid, Caprylyl Glycol

Sposób zastosowania i porady

Kolagen Graphite rozprowadzamy po skórze wmasowując do całkowitego wchłonięcia. Następnie po kilku minutach (około 2) aplikujemy balsam pielęgnacyjny.
Ze względu na swój ciemniejszy pigment, zalecamy go aplikować na miejsca mniej widoczne (stopy, włosy, nogi) na oczyszczoną i zwilżoną skórę wodą.
Należy zaznaczyć, że ma on precyzyjnie te same atrybuty co inne kolageny, lecz jest innego stopnia oczyszczenia. Dlatego jest to najbardziej ekonomiczny typ kolagenu.

Kolagen na włosy
Nanosimy kolagen na świeżo umyte, osuszone ręcznikiem włosy. Wmasowujemy w skórę głowy i włosy, po kilku minutach (około 2) możemy aplikować kosmetyki do kreacji włosów.
Kolagen na stopy
Wmasować kolagen w umyte wilgotne stopy. Po kilku minutach (około 2) wmasowujemy krem pielęgnacyjny.

Możesz rozszerzyć efekty pielęgnacyjne Kolagenu Naturalnego Graphite stosując regularnie Peeling albo Scrub do ciała z kolagenem.
najlepsze efekty uzyskujemy, stosując z Kolagenem inne produkty z linii pielęgnacyjnej COLWAY. Mogą dzięki czemu działać synergicznie i zwiększyć swoją wydajność.