Colway Kolagen naturalny platinum

od 0,00 PLN

  • Producent: Colway
  • Kategoria: Balsamy

Gładka, elastyczna, elastyczna, zdrowa i pełna blasku
Tak może wyglądać Twoja skóra!
To proste, starczy dostarczyć jej koniecznego białka młodości – kolagenu – w oryginalnej postaci Kolagenu Naturalnego. Ten kosmeceutyk nie tylko zrewitalizuje Twoją skórę i wygładzi zmarszczki, lecz zadba o nią, w sytuacjach skrajnych. Przyspieszy gojenie oparzeń, otarć, ukąszeń i opryszczki. Kolagen Platinum, to artykuł kompletnie naturalny i bezpieczny, jest nadzwyczajny dla cer nad wyraz wrażliwych lub choćby podrażnionych. Prędko i wydajnie przynosi długotrwałe ukojenie, a także wspiera odbudowę delikatnej skóry.
Kolagen Naturalny Platinum rekomendowany, jest do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu.

atrybuty wybranych elementów

Kolagen, to kluczowy element naszej skóry. Jego ubytki związane z wiekiem wywołują tworzenie się zmarszczek i rozluźnienie skóry. Stosując Kolagen Naturalny Platinum aktywujemy produkcję naszego naturalnego Kolagenu, stymulując w naturalny sposób, komórki odpowiedzialne za jego wytwarzanie (fibroblasty).
Elastyna, siostrzane białko kolagenu. Konieczna jest do zachowania idealnej rozciągliwości skóry. Dzięki niej Twoja skóra będzie odporniejsza na rozciąganie i zmianę kształtu.
Kwas mlekowy, zadba o piękną cerę, zapewniając równomierny i promienny koloryt. Ten organiczny komponent delikatne wygładzi zrogowaciały naskórek, wyśmienicie rozjaśni Twoją skórę i pobudzi jej komórki do wytwarzania cennych ceramidów utrzymujących wodę w skórze.

Skład INCI

Aqua, Collagen, Elastin, Lactic Acid, Caprylyl Glycol

Sposób użycia i porady

Kolagen aplikujemy raz albo dwa razy dziennie, na oczyszczoną i zwilżoną skórę wodą. Rozprowadzamy towar po skórze, łącznie z okolicą oczu wmasowując do całkowitego wchłonięcia. Następnie po kilku minutach (około 2) aplikujemy krem pielęgnacyjny.

Możesz zwiększyć efekty pielęgnacyjne Kolagenu Naturalnego Platinum stosując regularnie Peeling.
najlepsze efekty uzyskujemy, stosując z Kolagenem inne produkty z linii pielęgnacyjnej COLWAY. Mogą dzięki czemu działać synergicznie i powiększyć swoją skuteczność.