Kardio-Test KTA-168

od 0,00 PLN

Funkcja czasu i daty: tak • Pomiar pulsu: tak

Ciśnieniomierz elektroniczny nadgarstkowy KTA-168 automatyczny cyfrowy ciśnieniomierz nadgarstkowy TECH-MED TMA-250Bardzo precyzyjny cyfrowy ciśnieniomierz nadgarstkowy z fukcją wykrywania objawów arytmii serce i z trzema niezależnymi kanałami pamięci KTA-168 KARDIO TEST KTA 168 jest to kompletnie automatyczny aparat do pomiaru ciśnienia krwi i tętna zakładany na nadgarstek.

Aparat jest prosty w użyciu i perfekcyjnie pasuje do realizowania rutynowych pomiarów. Wielki wyświetlacz ułatwia odczyt ciśnienia skurczowego, rozkurczowego i tętna po zakończeniu każdego pomiaru. Poziom ciśnienia powietrza w mankiecie jest programowany samoczynnie, zgodnie z indywidualnym ciśnieniem skurczowym (systolicznym) pacjenta.

w dodatku wbudowana pamięć pozwala na przechowywanie maksymalnie 3x40 ostatnich wyników pomiarów co jest szczególnie komfortowe dla 3 użytkowników, którzy chcą regularnie kontrolować i obserwować swoje ciśnienie.

Ciśnieniomierz nadgarstkowy KTA 168 jest minimalny i prosty do przenoszenia co sprawia,idealnie nadaje się do stosowania w domu i w podróży. Pomiary ciśnienia realizowane tym aparatem są równorzędne z pomiarami wykonywanymi poprzez wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia z zastosowaniem konwencjonalnego mankietu i stetoskopu metodą osłuchową.

Pod warunkiem dokonywania pomiaru w stosownej pozycji ciała i ręki. Ciśnieniomierz KTA 168 jest broniony programem gwarancyjnym obejmującym wady produkcyjne. SPECYFIKACJA w całości automatyczny, prosty pomiar na nadgarstku przy pomocy jednego przycisku szybki i szczególnie skrupulatny pomiar wyłapuje objawy arytmii serca (IHB) wskaźnik poziomu ciśnienia krwi wg klasyfikacji WHO Czytelny wyświetlacz cyfrowy Pamięć: 3x40 ostatnich wyników w każdym kanale Funkcja obliczania średniej z wyników ostatnich 3 pomiarów technologia Fuzzy Logic zapewniająca najdokładniejszy pomiar.

Zakres pomiarowy: 20 - 280 mmHg Funkcja daty i godziny staranność: +/- 3 mmHg Puls +/- 5% Zasilanie: 2 baterie “AAA" 1,5V Oszczędność baterii - aparat samoczynnie wyłącza się po 1 minucie wytwarzany zgodnie z międzynarodowymi normami: ISO, MDD, CE Ciśnieniomierze są zarejestrowane jako urządzenia medyczne w URZĘDZIE REJESTRACJI artykułÓW LECZNICZYCH, WYROBÓW MEDYCZNYCH I artykułÓW BIOBÓJCZYCH, co zapewnia wysoką skrupulatność ich wskazań.