Terminal mobilny motorola/ tc55 marki Zebra

od 0,00 PLN

Terminal przenośny TC55 – Symbol, Motorola, Zebra

Jednym z pierwszych sprzętów dotykowych asygnowanych dla przemysłu i wyekwipowanych w system Android był Symbol TC55. Model ten oferował wyjątkowo prawidłowe właściwości pracy i był rewolucją w zakresie maszyn przenośnych, które umożliwiały odczyt kodów kreskowych. Dzięki czemu, nawet po zmianie właściciela firmy Symbol, urządzenie pozostało w produkcji. W kolejnych latach produkcją zajmowała się Motorola, a w momencie obecnej Zebra.

Terminal kodów kreskowych Zebra TC55 to przykład wyśmienitego kompromisu między urządzeniem konsumenckim, a sprzętem przemysłowym. Urządzenie obszerny i kolorowy wyświetlacz dotykowy (4.3”, rozdzielczość 480 x 800 pixeli), który można obsługiwać palcem albo rysikiem choćby wtedy, gdy użytkownik ma założoną rękawicę.

Wytrzymały i lekki terminal mobilny Zebra TC55

Model Zebra TC55 waży zaledwie 220 gramów, czyli tyle, co przeciętny smartfon. Dzięki niskiej wadze i kompaktowym rozmiarom, wygodnie trzyma się go w dłoni. Użytkownik nie odczuwa drętwienia ręki choćby wtedy, gdy korzysta z terminala nieprzerwanie przez kilka godzin.

obudowa jest wyjątkowo odporna na niekorzystne warunki, dlatego Zebra TC55 świetnie sprawdza się podczas pracy w trudnym środowisku przemysłowym. Urządzenie posiada normę szczelności IP67, dlatego jego wnętrze jest znakomicie bronione poprzez działaniem wody i skażeń. Z kolei ekran został wyprodukowany z mocnego szkła Gorilla, które jest niepodatne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne.

Terminal mobilny do zastosowań biznesowych

Zebra TC55 to model wyekwipowany w moduł sieciowy 3G i system operacyjny Android 4.1.2 lub Android 4.4.3 (przystępne różne konfiguracje). Ma aparat o rozdzielczości 8 Mpx, co zezwala na robienie fotografii niezbędnych np. Do dokumentowania przesyłek. Terminal Zebra TC55 cenią zwłaszcza pracownicy przenośni, którzy są odpowiedzialni za usługi serwisowe, dostawę towarów i obsługę klienta w terenie. Z tego względu Zebra TC55 wspaniale sprawdza się w branżach logistycznych.

Połączenia sieciowe w Zebra TC55

Terminal mobilny Zebra TC55 zaopatrzony jest w prędkie sieci komórkowe, takie jak: 3G, HSPA +, 802.11 a/b/g/n oraz moduły sieci bezprzewodowych Wi-Fi, a także Bluetooth 4.0, dzięki którym użytkownik ma dostęp do informacji z niemal każdego miejsca, w jakim się znajduje. Zebra TC55 pojemnościowy wyświetlacz dotykowy WVGA, który umożliwia szybką pracę przy użyciu palca lub rysika. Wyświetlacz charakteryzuje jasność 700, co powoduje, że widoczność jest nad wyraz dobra, niezależnie od pory dnia czy warunków pogodowych. Dwurdzeniowy procesor 1,5 GHz i pamięć RAM 1GB zapewniają płynność procesów i szybkość działania urządzenia.

Terminal mobilny a odczyt kodów kreskowych

Urządzenie TC55 proponuje spore możliwości w zakresie odczytu kodów kreskowych. Przystępne są różnorodne konfiguracje - terminal może być zaopatrzony w czytnik kodów kreskowych 1D, imager lub 2D imager. Na odczyt kodów kreskowych 2D i dokumentów pozwala m.in. 8-megapikselowy aparat albo silnik skanujący SE4710, zaś Moduł NFC - na odczytywanie informacji np. Z sprzętów. Realne jest także przechwytywanie dźwięków wraz z redukcją szumów.