Saeco Lirika

od 1399,00 PLN

Rodzaj ekspresu: automatyczny • Pojemność: 2.5 l • Moc: 1850 W • Szerokość: 21 cm • Głębokość: 42 cm • Wysokość: 37 cm • Sterowanie: elektroniczne • Kolor: czarny, srebrny
Ekspres Saeco Lirika Base
Perfekcja w niedużym wymiarze

Szukasz uniwersalnego, użytecznego i profesjonalnego ekspresu w rozsądnej cenie? Saeco Lirika Base to znakomite połączenie funkcjonalności, wygody i elegancji. Innowacyjny design opierający się na połączeniu czerni z stylowymi srebrnymi elementami powoduje, iż urządzenie wyśmienicie będzie wyglądało w Twojej kuchni lub biurze. Lirika Base to wysoka jakość umieszczona w niewielkich wymiarach!

Prezentacja ekspresu
Pyszne kawy mleczne

zaimplementowany postępowy spieniacz mleka Pannarello dołączony do Lirika Base zezwala na przygotowanie wspaniałych kaw mlecznych. Korzystając z tego użytecznego urządzenia, łatwo spienimy mleko do naszych ulubionych mlecznych napojów. Pyszne Latte Macchiatto, Cappuccino czy Flat White są teraz na wyciągnięcie ręki! Co więcej, w pełni dostosowywana wylewka kawy zezwala na korzystanie z wysokich szklanek, wyśmienitych do tego typu specjałów.

znikomy, a pojemny!

Model Lirika Base wyekwipowany jest w podwójny lejek, dzięki któremu możemy przygotować dwie kawy równocześnie. Rozwiązanie to sprawdza się idealnie w biurze, czy w domu podczas wizyty gości. Wykwintne wykończenie dodaje ekspresowi prestiżowego wyglądu. Co prawda ekspres jest niewielkich rozmiarów (21 cm x 38 cm x 43 cm), jednak jego zbiorniki posiadają zadziwiająco dużą objętość! 500 gram zbiornika na kawę, 2,5 litra pojemnika na wodę oraz zbiornik na fusy mieszczący 15 porcji. Powoduje to, iż Lirika Base jest produktywnym urządzeniem, które zmieści się choćby w niedużej kuchni dla pracowników.

wyśmienita jakość

Dzięki zastosowaniu stanowczo efektywnych i trwałych żaren ceramicznych ekspres Lirika Base gotowy jest do ciężkiej pracy. Dbałość o jakość podzespołów ma wpływ na pyszny smak wytworzonej kawy. Co więcej, ekspres posiada możliwość ręcznej regulacji grubości mielenia ziaren. Możemy zatem eksperymentować co do mocy naszej kawy i stworzyć napoje o różnorodnym poziomie mocy. Poczuj się jak prawdziwy barista z modelem Lirika Base!

Prostota obsługi

mistrzowski, ekspres musi być nie tylko postępowy lecz i prosty w obsłudze. Zastosowany w Lirika Base graficzny cyfrowy wyświetlacz umożliwia czytelną obsługę i poruszanie się o licznych opcjach urządzenia. Gdy nadejdzie czas na serwis ekspres sam poinformuje nas o tym istotnymi komunikatami. Prostota i intuicyjność – to właśnie powinno znamionować postępowe ekspresy!

przystępne czyszczenie

w trakcie codziennego korzystania z ekspresu ważne jest, by pamiętać o regularnym serwisie. Czyszczenie i konserwacja urządzenia są gwarancją jego poprawnego działania i pysznego smaku parzonej kawy. Ekspres Lirika Base automatyczne pogramy odkamieniania, które zadbają o poprawne funkcjonowanie urządzenia. Gdy jedynie będzie potrzebne przeprowadzenie odkamieniania, na ekranie pojawi się komunikat w języku polskim o potrzebie jego uruchomienia. Proste i komfortowe! To właśnie Lirika Base!

Specyfikacja techniczna