Dekoria Firana woalowa na taśmie 300x260cm, biały/ołowianka, 300 × 260 cm, Woale

od 139,90 PLN

Kolor: biały
  • Producent: Dekoria
  • Kategoria: Firany

wykwintna firana woalowa wytworzona z wysokiej jakości gładkiego woalu. Finezyjna mgiełka w prosty sposób zdobi okna naszych salonów. Swoim wdziękiem nadaje elegancji, blasku i rozświetli każde wnętrze. Nadzwyczajna do wnętrz nowoczesnych i tradycyjnych.

pomiarowanie - typowa firana jest spora przed zmarszczeniem na 300cm i wysoka na 260cm. Po zmarszczeniu firana uzyskuje szerokość ok.150cm – perfekcyjnie nadaje się na karnisz o szer. 150cm. Taśma równomarszcząca klarowna ma szer.

5cm. Jak zmierzyć szerokość firany: zmierz długość karnisza i dodaj 100%. Jak zmierzyć długość firany: zmierz odległośc od żabki albo agrafki do podłogi lub parapetu. FIRANA NA wymiar - zamów firanę na swój wymiar TU >> Wyceń Firanę Nasze firany można zamontować jednocześnie na karniszu, jak i szynie przysufitowej.

wymiary produktów stworzonych z dzianin objęte są tolerancją w granicach +/- 2 cm na długości i szerokości.Margines błędu w wymiarach jest wynikiem parametry materiału. Materiał ma atest EKO-TEX, co oznacza, że nie ma substancji kancerogennych i alergenów.