Baseus SW Motion Sensing | Gamepad kontroler bezprzewodowy bluetooth do Nintendo Switch

od 0,00 PLN

Łączność: bezprzewodowy • Kolor: niebieski, czarny

Dla jeszcze lepszych doznań w trakcie gry na Nintendo Switch zaopatrz się w przejrzysty wibrujący gamepad marki Baseus. Klarowna obudowa pozwala podziwiać całą misterną konstrukcję pada, przez co cały gadżet wygląda bardzo designersko. To towar, który nie tylko ulepsza odbiór wizualny, ale też poprawia jakość rozgrywki. To zasługa niedużej wagi, obszernej mocy, a także praktycznie rozlokowanych przycisków.

Specyfikacja:

  • producent: Baseus
  • Materiał: PC
  • objętość baterii: 500 mAh / 3,7 V
  • Wejście: wariant-C, 5V 550mAh
  • wymiar: 156,2 mm x 101 mm x 64,8 mm
  • Waga: 207,5g

Poziom wibracji

W zależności od swych preferencji możesz ustawić intensywność wibracji na jednym z trzech stopni lub w pełni je wyłączyć. Podczas rozgrywki pad może wibrować z pełną mocą, lecz też ograniczyć ją do 75% czy 30%.

Somatosensoryka

Dla bardziej intuicyjnej gry, ten towar posiada sześcioosiowy żyroskop z starannym algorytmem śledzenia ruchu. To nieocenione wsparcie dla gracza, któremu zależy na prędkim obieraniu celów, skręcaniu, bieganiu i utrzymywaniu wysokiego poziomu rozgrywki na polu bitwy. Ani na chwilę nie stracisz czujności ani kontroli nad jej przebiegiem.

Przemyślana konstrukcja

Pad został zbudowany w taki sposób, abyś mógł obsługiwać go wygodnie i intuicyjnie. Komfortowa konstrukcja sprawia,świetnie leży w dłoniach, nie wyślizguje się i nie wypada. Główne przyciski rozlokowane są symetrycznie, dzięki czemu włączanie ich następuje niemal samoczynnie. Odległość pomiędzy najważniejszymi wynosi 1,2mm, a siła nacisku to 100 g.

Gadżet zostałzaopatrzony w przycisk turbo, który rozszerza szybkość poszczególnych operacji umożliwiając Ci przyjąć jeszcze lepszą pozycję i zareagować szybciej oraz bardziej dokładnie. Możliwość zastosowania kompilacji przycisków pozwala Ci uwolnić ręce.

potężne i wytrzymałe przyciski na padzie są w stanie wytrzymać nawet milion naciśnięć.

Obsługa bezprzewodowa

Chcesz swobody w trakcie grania? Połącz się ze smartfonem, tabletem albo innym nośnikiem, korzystając z bluetooth. Maksymalny dystans od pada powinien wynieść maksymalnie 10 metrów. Zapewnia to stabilność połączenia i brak opóźnień w przesyłaniu sygnału.

Kontroluj poziom naładowania

Nie daj się zaskoczyć ani powstrzymać rozładowanej baterii, która przerwie pasjonującą rozgrywkę. Ukryta pod przezroczystą obudową dioda LED zawiadamia konieczność ładowania. Gdy bateria będzie pełna (550mAh) wówczas lampka zgaśnie. Migająca wolno oznacza wyładowanie. Gadżet jest wyekwipowany w modny aktualnie port typu-C.

Na szczęście samo ładowanie urządzenia trwa tylko 2 godziny i po tym czasie możesz radować się bez przeszkód nawet 8 godzinami gry!