Winning moves Gra karciana top trumps tin l.o.l. surprise (5036905034517)

od 0,00 PLN

Gra karciana Top Trumps TIN Harry Potter GryffindorGra Top Trumps to coś więcej niżeli karty! To znana od 50 lat na całym świecie rozgrywka, która zaangażuje każdego, bez względu na wiek i zainteresowania.

Edycji kart Top Trumps powstały tysiące, od edycji miejskich po sportowe. W Polsce rekordy popularności bije edycja z Reprezentacją Polski w piłce nożnej czy z bohaterami znanych wszystkim kreskówek takich jak Psi Patrol czy My Little Pony.Na każdej karcie wyszukamy nie tylko ulubioną postać czy miejsce,w dodatku dane w postaci atrybutów, które doprowadzą nas do zwycięstwa!

Talia umieszczona w zgrabnym, plastikowym pudełku może towarzyszyć nam w najdalszej wyprawie i umilić każdą podróż. Genialna gra karciana dla każdego fana Harrego Pottera w wydaniu kolekcjonerskim. Przejrzyj, jak prawidłowo znasz filmowych bohaterów.

A może dowiesz się o nich czegoś nowego? W grę może grać dowolna ilość osób, ale nie mniej niżeli dwie. Gra Top Trumps Bitwa ma sporo wersji i niejednokrotnie jest łączona z lubianymi licencjami. Wsiądź do Hogwarts Express z metalową walizką Gryffindor.

To nieszablonowe wydanie gromadzi dwie talie kart Top Trumps: Harry Potter i Czara Ognia oraz Harry Potter i Więzień Azkabanu w kolekcjonerskiej puszce. Podążaj śladami ulubionych uczniów Hogwartu. Ty również możesz rozegrać swój Turniej Trójmagiczny, nie czekaj, zobacz, która z postaci odznacza się największym sprytem, odwagą czy mądrością.

Walcz na właściwości, zbierz wszystkie karty i wygraj!Zasady gry Top Trumps TIN Harry Potter GryffindorTalię kart potasuj i rozdaj wszystkim graczom, którzy następnie muszą je trzymać rewersem do góry. Weź pierwszą kartę z wierzchu swego stosu, odwróć ją i wybierz jeden z atrybutów.

Reszta graczy też odwraca pierwszą kartę ze swych stosów, podając swoje wartości przypisane do danej cechy, którą wybrałeś na początku. Jeśli miałeś najwyższą liczbę punktów, wygrywasz swoją turę i zabierasz karty przeciwników umieszczając je na spodzie swojego stosu.

Zostaniesz zwycięzcą, jeśli zdobędziesz wszystkie karty rywali!Nr katalogowy: 34517Akcesoria w pakiecie: 2 talie po 33 karty w kolekcjonerskiej puszcePozostałe cechy:...