Kobiety, które czują za bardzo, oprawa broszurowa

od 27,45 PLN

oszczędzasz do 31%
ISBN: 9788381881272 • Oprawa: broszurowa • Autor: Katarzyna Kucewicz • Wydawnictwo: Rebis • Ilość stron: 296 • Rok wydania: 2021

wyjątkowa wrażliwość. Dar czy przekleństwo? Czujesz się przytłoczona własnymi emocjami? łatwo cię zranić? Fatalnie radzisz sobie w tłumie ludzi? Masz wrażenie, że nie pasujesz do współczesnej rzeczywistości? Nadmiernie przejmujesz się krytyką i zdaniem innych? Czasami chciałabyś po prostu schować się przed całym światem? Jeśli odpowiedziałaś na nawet jedno z powyższych pytań twierdząco, Kobiety, które czują za bardzo to książka dla ciebie.

Dowiesz się z niej m.in.: czym jest wysoka wrażliwość, skąd się bierze i jak się przejawia w życiu codziennym dlaczego niektóre kobiety czują za wyjątkowo jak zaakceptować swoją wrażliwą naturę i odetchnąć całkowitą piersią czy wrażliwość może być twoim sprzymierzeńcem w jaki sposób pokierować swoją karierą, będąc kobietą wysoko wrażliwą jak znaleźć miłość, czując za niezwykle.

Psycholożka i psychoterapeutka Katarzyna Kucewicz zagadnienie wysokiej wrażliwości zna od podszewki. Od lat pracuje z osobami czującymi za bardzo. W swej książce doradza wysoko wrażliwym kobietom, jak mogą o siebie zadbać, i uczy, jak czerpać siłę z posiadania tej unikatowej atrybuty osobowości.

pokazuje, co zrobić, by odnaleźć się w ekstrawertycznym, pełnym bodźców świecie. Tytuł Kobiety, które czują za wyjątkowo Autor Katarzyna Kucewicz Wydawnictwo Rebis EAN 9788381881272 ISBN 9788381881272 Kategoria Poradniki\Rozwój osobisty linia Poradniki psychologiczne liczba stron 296 Rok wydania 2021 Oprawa Miękka ze skrzydełkami Wydanie 1