Poznajsmaki.pl Kalendarz adwentowy z herbatą richmont 2019 (5907813306013)

od 199,00 PLN

Kalendarz Adwentowy z herbatami RichmontⓇ

Grudzień większości z nas kojarzy się tylko ze świętami Bożego Narodzenia. Cały rok czekamy na ten wyjątkowy czas, aby wolne chwile spędzić w gronie najbliższych. Doskonałym dodatkiem urozmaicenia tego oczekiwania Adwentu, jest prezentowany w ofercie naszego sklepu internetowego poznajsmaki.pl kalendarz adwentowy z herbatą Richmont® na rok 2019. Dzięki czemu już kilka tygodni przed świętami mogą Państwo częstować niezwykłymi smakami rodzinę, a także znajomych. Jest to na dodatek przepiękny prezent dla kogoś bliskiego. Gorąca herbata o eleganckim smaku stanie się codzienną przyjemnością, która wzbogaci tę magiczną końcówkę roku i przywita święta bogactwem woni i zapachów.

Aromatyczne święta Bożego Narodzenia z kalendarzem adwentowym

W skład prezentowanego kalendarza adwentowego wchodzą 24 saszetki unikatowej herbaty Richmont®. Zniewalają one swym luksusowym smakiem i szczególnie szeroką gamą smaków do wyboru. Dzięki bogactwu jej rodzajów herbata Richmont® to idealna propozycja dla osób pragnących poznawać nowe smaki i aromaty. Są to saszetki herbat czarnych, owocowych, zielonych, białych, czerwonych i mieszanki ziołowe. Każdy miłośnik herbaty wyszuka tutaj smak genialnie pasujący do jego gustu i preferencji. Naturalny aromat wypełni wyjątkową atmosferę każdego dnia, aż do Wigilii. Dobór naszego unikalnego kalendarza adwentowego z herbatami to podarowanie sobie i swym bliskim grudniowej podróży poprzez smaki i zapachy z przeróżnych zakątków świata!


rozmiary towaru: 33x17x9 cm
Do porównania arkusz A4: 30x21 cm
Waga netto: 118g +/-10%

W kalendarzu są 24 saszetki herbat - po jednej każdego smaku.

marka zestawu zostawia sobie prawo do zastępowania smaków w komplecie w przypadku ich czasowej niedostępności u producenta.

Nazwy marek producentów użyte na stronie służą wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych w pakiecie. Należą one do właścicieli tych marek i ich produktów, a właścicieli serwisu Poznajsmaki.pl nie są ani pośrednio, ani bezpośrednio powiązani z właścicielami wymienionych znaków handlowych.