Poznajsmaki Prezent na walentynki - zestaw konesera z herbatą richmont (5907813306013)

od 0,00 PLN

podarunek na walentynki - zestaw konesera z herbatami RichmontⓇ

wyśmienitym prezentem z okazji Walentynek jest prezentowany w ofercie naszego sklepu internetowego poznajsmaki.pl zestaw konesera z herbatą Richmont®. Dzięki naszej wyjątkowej propozycji twoja ukochana osoba będzie mogła częstować się niezwykłymi smakami pamiętając o twoich uczuciach. Jest to jeszcze spektakularny upominek dla kogoś bliskiego. Gorąca herbata o wysmakowanym smaku stanie się codzienną przyjemnością, która wzbogaci tę magiczną końcówkę roku i przywita święta bogactwem woni i zapachów.

Aromatyczne święta Bożego Narodzenia z kalendarzem adwentowym

W skład prezentowanego zestawu wchodzą 24 saszetki wyjątkowej herbaty Richmont®. Zachwycają one swoim luksusowym smakiem i niezwykle szeroką gamą smaków do wyboru. Dzięki bogactwu jej rodzajów herbata Richmont® to nieprzeciętna sugestia dla osób pragnących poznawać świeże smaki i aromaty. Są to saszetki herbat czarnych, owocowych, zielonych, białych, czerwonych oraz mieszanki ziołowe. Każdy miłośnik herbaty wyszuka tutaj smak nieprzeciętnie pasujący do jego gustu i preferencji. Naturalny aromat wypełni nieszablonową atmosferę każdego dnia. Dobór naszego unikalnego zestawu z herbatami to podarowanie swojej kochanej osobie podróży przez smaki i zapachy z rozmaitych zakątków świata!


rozmiary towaru: 33x17x9 cm (zbliżone do A4)
Do porównania arkusz A4: 30x21 cm
Waga netto: 118g +/-10%

W komplecie są 24 saszetki herbat - po jednej każdego smaku.

firma zestawu zostawia sobie prawo do zastępowania smaków w pakiecie w przypadku ich czasowej niedostępności u producenta.

Nazwy marek producentów użyte na stronie służą wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych w zestawie. Należą one do właścicieli tych marek i ich produktów, a właścicieli serwisu Poznajsmaki.pl nie są ani pośrednio, ani bezpośrednio powiązani z właścicielami wymienionych znaków handlowych.