Poznajsmaki.pl Kalendarz adwentowy z herbatą sir william's tea oraz royal taste 2019

od 149,00 PLN

Kalendarz Adwentowy z herbatami Sir William’sⓇ, a także Royal TasteⓇ

Święta Bożego Narodzenia to unikatowy i magiczny czas, na który wielu z nas czeka z niecierpliwością. Zimowa atmosfera i padający śnieg szczególnie zachęcają do rodzinnych spotkań przy ciepłym napoju, takim jak kawa lub herbata. Aby uprzyjemnić sobie oczekiwanie na Gwiazdkę, nasz sklep poznajsmaki.pl stworzył dla Państwa specyficzny artykuł, który stanie się perfekcyjnym dodatkiem do wspólnych, przyjemnych przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. Pokazujemy Państwu niezwykły kalendarz adwentowy z herbatą na rok 2019, w którym znajdują się wybrane warianty saszetek przystępnych w asortymencie naszego sklepu. Decydując się na zakup wspomnianego produktu otrzymają Państwo możliwość poznania nowych, zagadkowych smaków i zapachów z szerokiego świata aromatycznych herbat.

Kalendarz adwentowy z herbatą - wyjątkowe oczekiwanie na święta!

W kalendarzu adwentowym znajdują się 23 saszetki herbaty Sir William's® i Royal Taste® oraz 1 saszetka herbaty Richmont. Są to najlepsze firmy szykownych herbat dostępnych w wielu rodzajach i smakach. Herbata Sir William's Tea® to saszetki herbat czarnych, zielonych, białych, owocowych, ziołowych i mieszanek. Świetną eksplozję smaków i bogactwo herbat. To sugestia dla prawdziwych smakoszy. Natomiast herbata Royal Taste® zniewoli Państwa swoim wyszukanym smakiem oraz aromatem, który rozejdzie się po całym domu, zwiastując magiczny czas. Gama smaków jest bardzo znaczna, od wyszukanych herbat czarnych, po te owocowe, jak malinowe czy wiśniowe i orientalne zielone, pochodzące z Chin. Niech te święta staną się jeszcze bardziej nieszablonowe, dzięki przyjemnemu oczekiwaniu z kalendarzem adwentowym z pysznymi saszetkami herbat!

wymiary artykułu: 33x17x9 cm
Do porównania arkusz A4: 30x21 cm
Waga netto: 63g +/-10%

W pakiecie są następujące saszetki ze smakami herbat: Sir William's TeaⓇ Royal TasteⓇ
, a także jeden losowy smak z kolekcji RichmontⓇ

firma zestawu zostawia sobie prawo do zastępowania smaków w komplecie w sytuacji ich czasowej niedostępności u producenta.

Nazwy marek producentów użyte na stronie służą wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych w pakiecie. Należą one do właścicieli tych marek i ich produktów, a właścicieli serwisu Poznajsmaki.pl nie są ani pośrednio, ani bezpośrednio powiązani z właścicielami wymienionych znaków handlowych.