Poznajsmaki Prezent na walentynki - zestaw konesera z herbatą sir william's tea oraz royal taste

od 0,00 PLN

upominek na walentynki - pakiet konesera z herbatami Sir William’sⓇ oraz Royal TasteⓇ

Zimowa atmosfera i padający śnieg niezwykle zachęcają do spotkań z ukochaną osobą przy ciepłym napoju, takim jak kawa lub herbata. By uprzyjemnić sobie tę chwilę, nasz sklep poznajsmaki.pl stworzył dla Państwa oryginalny produkt, który stanie się perfekcyjnym dodatkiem do wspólnych, przyjemnych spotkań. Demonstrujemy Państwu niezwykłą linię konesera z herbatą, w której znajdują się wybrane warianty saszetek przystępnych w asortymencie naszego sklepu. Decydując się na zakup wspomnianego towaru otrzymają Państwo możliwość poznania nowych, intrygujących smaków i zapachów z szerokiego świata aromatycznych herbat.

Kalendarz adwentowy z herbatą - wyjątkowy podarunek!

W pakiecie znajdują się 23 saszetki herbaty Sir William's® i Royal Taste® oraz 1 saszetka herbaty Richmont. Są to najlepsze firmy wysmakowanych herbat dostępnych w wielu rodzajach i smakach. Herbata Sir William's Tea® to saszetki herbat czarnych, zielonych, białych, owocowych, ziołowych i mieszanek. Rewelacyjną eksplozję smaków i dostatek herbat. To propozycja dla prawdziwych smakoszy. Natomiast herbata Royal Taste® olśni Państwa swym wyszukanym smakiem oraz aromatem, który rozejdzie się po całym domu. Gama smaków jest nad wyraz wielka, od wykwintnych herbat czarnych, po te owocowe, jak malinowe czy wiśniowe, a także orientalne zielone, pochodzące z Chin.

rozmiary produktu: 33x17x9 cm
Do porównania arkusz A4: 30x21 cm
Waga netto: 63g +/-10%

W komplecie są następujące saszetki ze smakami herbat: Sir William's TeaⓇ Royal TasteⓇ
i jeden losowy smak z serii RichmontⓇ

producent zestawu zostawia sobie prawo do zastępowania smaków w pakiecie w sytuacji ich czasowej niedostępności u producenta.

Nazwy marek producentów użyte na stronie służą wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych w zestawie. Należą one do właścicieli tych marek i ich produktów, a właścicieli serwisu Poznajsmaki.pl nie są ani pośrednio, ani bezpośrednio powiązani z właścicielami wymienionych znaków towarowych.