Prezent na walentynki - zestaw konesera z kawą tchibo w kapsułkach cafissimo firm tchibo i caffitaly marki Poznajsmaki

od 0,00 PLN

upominek na walentynki - komplet konesera z kawą w kapsułkach Cafissimo Tchibo® oraz Caffitaly®

Aromatyczna kawa o poranku może sprawić, że każdy dzień stanie się ulepszony. By każdego dnia ukochana osoba zaczynała odzień z myślą o Tobie przedstawiamy unikalny pakiet z kawą Tchibo® i Caffitaly®, dzięki któremu myślenie o Tobie będzie jeszcze przyjemniejsze.

Magia świąt umocniona aromatyczną kawą z kalendarza adwentowego

W przedstawionym przez nas produkcie znajdują się 24 genialne kapsułki z kawą, które dodadzą aromatu i smaku każdego dnia dla twojej ukochanej osoby. W pierwszej części zestawu znajduje się kawa Tchibo Cafissimo®. Firma ta dostarcza wielu rozmaitych smaków i intensywności napojów, dlatego każdy będzie miał okazję skosztować wielu rodzajów kapsułek. Drugą część kalendarza zajmuje kawa Caffitaly® kompatybilna z systemem Cafissimo®. To dokładnie wyselekcjonowana sugestia charakteryzująca się niezwykłą jakością i kwintesencją smaku. Prezentowany komplet z kawą sprawi, iż każdy dzień przyniesie nową poranną niespodziewankę. Wszystkie kapsułki są wybrane na bazie pasującego do zimowej pogody smaku i aromatu. Wprawiają każdego w doskonały, radosny, a co najważniejsze miłosny nastrój.

rozmiary produktu: 28x40x4 cm (zbliżony do A3)
Do porównania arkusz A3: 30x42 cm
Do porównania arkusz A4: 30x21 cm
Waga netto: 192g +/-10%

Smaki kaw w zestawie:


marka zestawu zostawia sobie prawo do zastępowania smaków w komplecie w przypadku ich czasowej niedostępności u producenta.

Nazwy marek producentów użyte na stronie służą wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych w zestawie. Należą one do właścicieli tych marek i ich produktów, a właścicieli serwisu Poznajsmaki.pl nie są ani pośrednio, ani bezpośrednio powiązani z właścicielami wymienionych znaków towarowych.