Sony PlayStation 5 Digital Odkryj najnowsze produkcje w najkorzystniejszej odsłonie. Obserwuj świetlne promienie, które upiększają grafikę i nadają jej realnego charakteru. Tocz potyczki na pokaźnym ekranie i w rozdzielczości 4K bez utraty jakiegokolwiek szczegółu.

Daj się oczarować niezwykłej płynności gry w 120 klatkach na sekundę i to przy odświeżaniu na poziomie 120 Hz. PlayStation 5 Digital wspiera jeszcze technikę HDR, dlatego grając na telewizorze z HDR zyskasz możliwość podziwiania szczególnie błyskotliwej grafiki o zaskakująco realistycznych kolorach.

Cyfrowa odsłona konsoli PlayStation 5 Poznaj w pełni cyfrową wersję konsoli PS5, która umożliwia pobieranie gier cyfrowych bezpośrednio ze sklepu Sony i zapisywanie ich na dysku SSD. Najnowsza konsola Sony PlayStation 5 w wersji Digital ma smukłą i lekką konstrukcję, gdyż zrezygnowano w niej z napędu DVD.

Zyskała na tym jej estetyka – urządzenie jest symetryczne w przeciwieństwie do typowej wersji PS5. Konsola umożliwia używanie cyfrowych wersji gier, a to właśnie gry w cyfrowej dystrybucji cieszą się obecnie największą popularnością.

Urządzenie pozwala na uruchamianie produkcji przygotowanych na konsolę PS5, ale też zaktualizowanych gier na PS4 i jest w pełni zintegrowane z PlayStation VR. Zniewalająca prędkość działania Konsola PlayStation 5 Digital proponuje zawrotną szybkość dysku SSD ze zintegrowanym systemem We/Wy, który sprawia,informacje są wczytywane jeszcze szybciej, a gry działają płynniej aniżeli kiedykolwiek.

Możesz liczyć na płynność 120 klatek na sekundę przy odświeżaniu na poziomie 120 Hz, a wszystko to bez utraty szczegółów i jakości grafiki. Urządzenie zostało zaopatrzone w nad wyraz sprawne podzespoły, które otwierają zupełnie nowe możliwości.

nadzwyczajna grafika dzięki obsłudze najnowszych technice Konsola PlayStation 5 Digital została wyekwipowana w produktywne podzespoły i obsługę najnowszych technice, dzięki temu gra na niej dostarczy genialnych wrażeń.

Urządzenie zezwala na rozgrywkę w rozdzielczości 4K, a nawet dysponuje wyjściem 8K, dzięki czemu będzie mogło współpracować także z obszerniejszymi i bardziej szczegółowymi wyświetlaczami. Wyekwipowano je także w obsługę technologii RayTracingu – śledzenia promieni świetlnych w grach, dzięki czemu grafika staje się jeszcze bardziej rzeczywista i niesamowita.

Nie zapomniano w dodatku o obsłudze technice HDR – podłączając PS5 do telewizora z HDR można liczyć na jeszcze lepsze wrażenia wizualne podczas gier. Realistyczny dźwięk 3D w trakcie gry pokaźny jest nie tylko wysokiej klasy obraz,też nieprzeciętne wrażenia dźwiękowe.

Poczuj, jak dźwięk otacza Cię z każdej strony, dzięki silnikowi Tempest 3D AudioTech, który zaimplementowano w PlayStation 5 Digital. Wielokierunkowy dźwięk wciąga gracza w samo centrum wydarzeń i nadaje rozgrywce jeszcze bardziej ekscytujący charakter.

Usłysz każdy odgłos dokładnie tam, gdzie zaplanowali to twórcy gry – za plecami, wokół siebie albo daleko w tle. To osiągalne z konsolą PS5. Pytanie techniczne do producenta Błąd w opisie? Zgłoś! Specyfikacja techniczna produkt firma Sony Kod producenta Playstation 5 Digital FIZYCZNE Wysokość [mm] 390 Szerokość [mm] 92 Głębokość [mm] 260 Waga [kg] 3.9 dane PODSTAWOWE rodzaj konsoli 5 Digital kolor Biały technologicznE Procesor AMD Zen 2 Taktowanie[GHz] 3.5 GHz Układ graficzny AMD Radeon Navi RDNA TFLOPS 10.28 Pamięć RAM 16 GB Dysk twardy 825 GB wariant odtwarzanych płyt Nie dotyczy Podłączenie do internetu Bezprzewodowo Przewodowo KONTROLER Kontroler DualSense ilość kontrolerów w zestawie 1 ZŁĄCZA ilość USB 2 Wyjście video HDMI Podłączenie do telewizora kabel HDMI zaimplementowane technologie Ethernet HDMI USB Wi-Fi