Dobranoc, mała pando! akademia mądrego dziecka. pierwsze bajeczki marki Harperkids

od 21,86 PLN

ISBN: 9788327669971 • Oprawa: twarda • Autor: Nathalie Choux • Wydawnictwo: HarperKids • Ilość stron: 10 • Rok wydania: 2021

Książeczka Pierwsze bajeczki Akademia Mądrego Dziecka dostosowanoc, drobna pando! "Akademia mądrego dziecka. Pierwsze bajeczki" to kolekcja książek z ruchomymi elementami napisana i zilustrowana przez znaną i szanowaną autorkę Nathalie Choux.

Książeczki mają grube, kartonowe strony, które wytrzymają niemało godzin zabawy. Proste, przeurocze opowiadania będą rewelacyjne do czytania z dzieckiem, choćby malutkim. Ruchome obrazki angażują maluszka, rozwijają zdolności manualne i koordynację wzrokowo-ruchową.

części, które można przesuwać, obracać, wydobywać są korzystnym ćwiczeniem motoryki małej a przy tym zapewniają dużo zabawy. Książeczki możesz zastosować jako pomoc dydaktyczną w nauce nowych słów i do trenowania spostrzegawczości dziecka.

Książki z tej kolekcji posiadają mało tekstu i proste, kolorowe ilustracje co powoduje, że będą odpowiednie dla dzieci już od pierwszego roku życia. Tytuły z kolekcji "Akademia mądrego dziecka. Pierwsze bajeczki" będą rewelacyjnym prezentem dla roczniaka, dwulatka lub trzylatka, który można podarować na Dzień Dziecka, na Mikołajki, na urodziny lub bez specjalnej okazji.

To książki, które uczą i bawią, więc przydadzą się w biblioteczce każdego malucha. W książeczce "dobranoc, minimalna pando! Akademia mądrego dziecka. Pierwsze bajeczki" dziecko towarzyszy niewielkiej pandzie w jej codziennym dniu.

Dzięki ruchomym elementom maluch aktywnie uczestniczy w opisywanych czynnościach pomiędzy innymi w zjadaniu bambusa albo huśtaniu się na gałęzi. W serii "Akademia mądrego dziecka. Pierwsze bajeczki" znajdziesz tytuły: "Dzień prawidłowy, kotku!", "Dzień prawidłowy, pingwinku!", "Dzień dobry, szczeniaczku!", "Dzień prawidłowy, samolociku!", "Dzień dobry, samochodziku!" i "dobranoc, znikoma pando!".