konwencjonalne żyrandole świecznikowe, pomimo upływu wielu lat od ich wynalezienia wciąż cieszą się ogromną popularnością w naszych wnętrzach, nic w tym dziwnego, ponieważ znakomicie komponują się zarówno z klasycznymi jak i postępowymi aranżacjami.

Prezentowana w naszej ofercie lampa Margaret White wisząca 6330 na dodatek dzięki swej uniwersalnej białej kolorystyce zagwarantuje natomiast jeszcze pokaźniejsze możliwości aranżacyjne, dla użytkowników, którzy postawią na nią w swych pomieszczeniach.

Subtelna forma lampy została wyprodukowana z metalowych, cienkich prętów, które tworzą trzpień w kształcie à la gruszki, przechodzący płynnie w pięć wygiętych miękkim łukiem w zarys litery U ramion, na których zakończeniach zastosowano świecznikowe oprawy żarówkowe.

dzięki temu lampa Margaret White wisząca 6330 cechuje się niebywałą lekkością, pomimo swoich stanowczych wymiarów i nie przytłacza wnętrz w jakich odszuka zastosowanie. Lampa Margaret White wisząca 6330 idealne rozwiązanie do salonów z aneksem kuchennym We współczesnym budownictwem coraz częściej spotkać możemy połączeniem kuchni z salonem, które tworzą jedno przestronne pomieszczenie nieoddzielone od siebie żadną przegrodą lub ścianą.

W takich wnętrzach stanie na wysokości zadania właśnie doskonale lampa Margaret White wisząca 6330, która zawieszona pomiędzy nimi, z jednej strony oświetlać będzie powierzchnię kuchni, ułatwiając przygotowywanie posiłków, natomiast z drugiej dostarczy światło w salonie, które stworzy przytulną atmosferę.

Taki między tymi dwoma pomieszczeniami o w pełni odmiennych funkcjach złączy je w spójną aranżacyjnie całość. Dodatkowo lampa Margaret White wisząca 6330 dzięki swojej wysokości wynoszącej 1400 milimetrów, wypełnia przestrzeń pod sufitem, przyciągając do swej formy uwagę każdego.

A zastosowane w niej oprawy żarówkowe pozwalają na montaż żarówek, o maksymalnej mocy 5 × 60 W i gwincie E14, które cechują się smukłym, podłużnym kształtem imitującym płomienie świec, poprzez co nadzwyczajnie łączą się one ze świecznikowymi oprawami.