Przemysłowa lampa wisząca czarna z półką 4-źródła światła - Cage Rack

od 1235,00 PLN

Rodzaj: lampa wisząca

Zamówienie złożone przed 20.00, a przesyłka już dziś! bezpłatna przesyłka i zwroty. Mieści źródło światła:Nee atrybuty: dopełniające funkcje:Dimmable, dimmer not included atrakcyjna lampa wisząca asygnowana dla zwolenników nowoczesnych rozwiązań, którzy uwielbiają minimalizm połączony z wysoką jakością wykonania.

Czarne, matowe pręty w kształcie prostokątnej klatki to klasyka loftowego stylu. To co wyróżnia lampę Cage Rack spomiędzy innych to półka na której możesz położyć kwiaty, naczynia czy książki. Wysokość dostosowywana w zakresie: 75-150 cm Szerokość: 20 cm Wysokość: 41 cm Długość: 101.5 cm Średnica przysufitki: 10 cm Lampa jest gotowa do podłączenia do instalacji o napięciu 230 V.

Maksymalny zużycie mocy wynosi 4 x 60W. W pakiecie nie ma źródła światła. Takowe należy zakupić we własnym zakresie. Lampa zaopatrzona jest w 4 gwinty na E27. Zalecamy zastosowanie ozdobnych żarówek z widocznym żarnikiem, które dopełnią całość kreacji.

Lampa wisząca Cage Rack nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim i industrialnym. UWAGA: Maksymalnie obciążenie lampy Cage Rack zależy od wytrzymałości sufitu. Zalecamy sprawdzić to wcześniej.