Synco Mikrofon shotgun mic-d2 (0619660478779)

od 0,00 PLN

SYNCO Mic-D2


SYNCO Mic-D2 to profesjonalny mikrofon typu shotgun o wysokiej czułości. Zapewni Ci bezusterkową pracę, krystalicznie czysty dźwięk i niemało możliwości zastosowania. To genialny sprzęt dla osób, które cenią sobie nieprzeciętną jakość.

Ciesz się czystym i naturalnym dźwiękiem

Hiperkardioidalny mikrofon SYNCO zapewnia perfekcyjną kierunkową czułość dźwięku już od -32 dB. Produktywnie tłumi niechciane odgłosy, uwydatnia się także niskim poziomem emisji szumów własnych. Dzięki temu za każdym razem możesz liczyć na klarownie czysty dźwięk. Z powodzeniem wykorzystasz mikrofon SYNCO do nagrywania wywiadów, filmów czy spotkań - sprzęt wspaniale wydobywa i eksponuje ludzki głos, powodując, iż brzmi on naturalnie i wyraźnie.


perfekcyjna częstotliwość

Pasmo przenoszenia (zakres dynamiczny) mikrofonu Mic-D2 waha się pomiędzy 20 Hz a 20 kHz. wydajnie emituje wszystkie częstotliwości słyszalne w tym samym czasie i zapewnia wyraźny, czysty dźwięk, który zniewoli Cię starannością i naturalnością.


Potęga mosiądzu

wytworzony z mosiądzu korpus zagwarantuje urządzeniu nie tylko konkretną konstrukcję, lecz też wysoką oporność na zakłócenia. Dzięki temu idealnie sprawdza się w zróżnicowanych warunkach - możesz nim nagrywać równocześnie w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz - nawet podczas deszczu.
doskonała transmisja sygnału - pełna kompatybilność

Stosunek sygnału do szumu (SNR) SYNCO Mic-D1 wynosi 80 dB - to gwarantowana świetna jakość dźwięku. Pozłacane złącze XLRM przesyła sygnał bez zakłóceń. Mikrofon z powodzeniem podłączysz do wielu najróżniejszych sprzętów - kamer, kamkorderów, nagrywarek dźwięku lub mikserów. Z łatwością umieścisz go ponadto na statywie albo wysięgniku - ułatwi to załączony do zestawu klips 3/8", który jest dodatkowo podatny na wyginanie choćby do 180°. Wszystko to powoduje, iż SYNCO Mic-D2 sprawdzi się w każdej sytuacji.


Wielość zastosowań - działaj tak, jak chcesz

Mikrofon SYNCO nadaje się równocześnie na co dzień, jak i do fachowych zastosowań. Z jego pomocą nagrasz dźwięk podczas uroczystości rodzinnej, prowadząc transmisję na żywo, uczestnicząc w zebraniu lub zbierając materiały do filmu. Załączona do zestawu osłona przeciwwietrzna umożliwi Ci pracę w niemal każdych warunkach. Nieważne, gdzie jesteś i jakiego typu materiały audio zbierasz - SYNCO zapewni Ci nadzwyczajną jakość, niezależnie od pogody.
Uniwersalny design

SYNCO Mic-D2 został zaprojektowany w taki sposób,cieszyć swych użytkowników komfortem użytkowania. Ten ergonomiczny i śladowy mikrofon waży zaledwie 165 g - z łatwością spakujesz go do torby lub plecaka i zabierzesz wszędzie, gdzie Ci potrzeba. Niepokaźny, czarny i stylowy, ułatwi Ci pracę każdego dnia.

Specyfikacja