Mikrofon studyjny / pojemnościowy USB BlitzWolf BW-CM2, statyw, filtr pop (5907489604895)

od 0,00 PLN

Plug & Play

Mikrofon posiada pot informacji USB 2.0, który można z łatwością podłączyć do komputera i systemu operacyjnego Linux. Nie wymaga dopełniającego oprogramowania, sterownika, ani zewnętrznej karty dźwiękowej.


Szybka i prosta instalacja

Mikrofon jest prosty w instalacji. Najpierw przymocuj klamrę do brzegu powierzchni, na przykład, blatu. Następnie, włóż podstawę dostosowywanego uchwytu mikrofonu do klamry i dokręć śrubę. Przykręć mocowanie amortyzatora do końcówki statywu mikrofonowego. Włóż mikrofon do zacisku, a potem przymocuj membranę do uchwytu.


potężna konstrukcja

usztywniony przewód USB redukuje zakłócenia, dzięki temu Twój głos lepiej brzmi podczas nagrań. Przetwornik zapewnia wyostrzenie tonów basowych i wysokiej jakości dźwięk. W pakiecie znajduje się również filtr i membrana, dzięki którym rejestrowany dźwięk jest klarownie czysty. Mocowanie amortyzujące jednostajnie utrzymuje mikrofon, dzięki temu możesz mieć pewność, iż mikrofon nie ulegnie uszkodzeniu. Mikrofon wyśmienicie stanie na wysokości zadania w trakcie nagrywania podcastów i wideo rozmów. Możesz go na dodatek zastosować nagrywając filmy video na YouTube.


Specyfikacja


Zawartość zestawu