wytworny i produktywny oczyszczacz powietrza z postępową technologią Plasmacluster, a także funkcją inteligentnego nawilżania. Oferuje możliwość stałego monitorowania czystości i wilgotności powietrza. Dzięki jonom Plasmacluster produktywnie usuwa szkodliwe drobnoustroje i alergeny nie tylko z powietrza,również z trudno dostępnych zakamarków, w tym ścian, mebli i dzianin.

rewelacyjnie usuwa nieprzyjemne zapachy pozostawiając powietrze świeżym i rześkim. Zamontowane kółka czynią urządzenie jeszcze bardziej mobilnym, a na nowo zaprojektowany zbiornik na wodę zezwala na utrzymanie najwyższej higieny w jego wnętrzu.

znakomity do mieszkań, gabinetów lekarskich i kosmetycznych, biur, sal konferencyjnych i poczekalni. Wszędzie tam, gdzie konieczne jest świeże i czyste powietrze o trafnej i komfortowej wilgotności.

Specjalne programy, zezwalające wyeliminować alergeny z pomieszczenia - takie jak kurz i pyłki, dzięki czemu powietrze staje się przychylne dla alergików. Wyświetlacze oczyszczaczy powietrza Sharp pokazują szczegółowe informacje na temat stopnia zanieczyszczenia i poziomu wilgotności w pomieszczeniu.

Inteligentny system zastrzeżony poprzez producenta Sharp, który pomaga likwidować przykre zapachy, alergeny, bakterie, 99% wirusów a nawet roztocza unoszące się w powietrzu w całym pomieszczeniu. Dzięki czemu Twój dom będzie pełen świeżego i czystego powietrza....