• Klasa sprawności energetycznej A

  Ten odkurzacz został produkowany z myślą o uzyskaniu najwyższej skuteczności przy zachowaniu klasy skuteczności energetycznej A.

 • bezprecedensowa technologia AirflowMax zagwarantuje dużą moc ssania

  wyjątkowa technologia AirflowMax utrzymuje dużą moc ssania poprzez dłuższy czas*, co umożliwia wykorzystanie worka do samego końca. Technologia skupia się na optymalizacji trzech kluczowych komponentów: 1) unikatowy żebrowany profil wewnątrz komory na kurz maksymalizuje przepływ powietrza w worku na kurz i pozwala na zastosowanie całej powierzchni worka. 2) objętość specjalnie zaprojektowanej komory na kurz zezwala na pełne i równomierne rozłożenie worka. 3) Wysokiej jakości niezatykające się struktury włókien w worku na kurz pochłaniają zabrudzenia bez zatykania porów, co pozwala uniknąć redukcji mocy ssania.

 • Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 rozmaite sposoby

  Nasadka TriActive zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 zróżnicowane sposoby: 1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera" dywan w celu precyzyjnego usunięcia kurzu. 2) Wsysa obszerne cząsteczki brudu przez obfity otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli i ścian za pomocą kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie.

 • Klasa A skuteczności odkurzania twardych podłóg

  Ten towar osiąga najwyższą klasę wydajności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu!

 • dołączone akcesoria — najwyższa wygoda

  Odkurzacz jest wyposażony w zintegrowane akcesoria, więc nie trzeba nosić dodatkowych składników w trakcie sprzątania. Szczelinówka jest przechowywana w pojemniku, a miękka szczotka do odkurzania jest komfortowo zintegrowana z uchwytem urządzenia i zawsze gotowa do użytku.

 • Łączenia ActiveLock zezwalają na łatwe przypasowanie do każdego zadania

  Łączenia ActiveLock zezwalają na łatwy montaż i demontaż różnorodnych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej podczas sprzątania.

 • śladowy i lekki — sprzątanie bez wysiłku i łatwe przechowywanie

  Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można z łatwością przechowywać, oszczędzając cenną przestrzeń. Mała waga ułatwia przenoszenie.

 • Worek s-bag Classic Long Performance wytrzymuje do 50% dłuże

  Ten nowy plastikowy worek firmy Philips został opracowany w celu zapewnienia długofalowej produktywności odkurzacza, tj. Wysokiej mocy ssania oraz maksymalnej filtracji — aż do momentu, gdy worek będzie pełny i gotowy do utylizacji.

 • Filtr Super Clean Air zagwarantuje wolne od kurzu, zdrowe powietrze

  Filtr Super Clean Air pochłania najdrobniejszy kurz przed wydmuchem powietrza z odkurzacza,bronić dom od kurzu i zapewnić czyste, zdrowe powietrze.

produkt
marka
Kod producenta
FC8375/09
EAN
8710103733966
informacje podstawowe Fizyczne Funkcje
Brak danych
Filtry
Super Clean Air
Worek na kurz Moc technologiczne
wielkie kółka
funkcjonalna budowa
Kompaktowa obudowa
Uchwyt do przenoszenia
Wyposażenie
2-częściowe
Metalowe
Teleskopowe
Nasadka do twardych powierzchni
Nasadka TriActive
Szczelinówka
Rura
Wąż ssący
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta (ograniczenie do użytku domowego)