Thomas Aqua+ Pet & Family PLUS

od 1149,00 PLN

Moc silnika: 1600 W • Zasięg pracy: 11 m • Pojemność worka/pojemnika: 18 l • Wysokość: 30 cm • Szerokość: 31 cm • Kolor: pomarańczowy

Opracowany na postawie pragnień właścicieli zwierząt. Odkurzacz myjąco-piorący, wyekwipowany filtr wodny AQUA+, specjalne ssawki upraszczające likwidowanie sierści zwierząt, skażeń, zbieranie płynów oraz czyszczenie na mokro / pranie dywanów i tapicerki.

Nowy Thomas jeszcze lepszy! System AQUA+ jako bezawaryjny sosób na likwidowanie sierści zwierząt.

Wszyscy właściciele psów czy kotów wiedzą, jak niemało wysiłku wymaga wydajne usunięcie sierści z dywanów, mebli tapicerowanych czy z tapicerki w samochodzie. Podobnie uciążliwe i pracochłonne jest usuwanie plam z tapicerki. Dzięki technologii Thomas AQUA+ jest osiągalne głębokie czyszczenie tkanin tak, że nie jest niezbędne odkurzanie przed czyszczeniem. To unikalne rozwiązanie oferuje jeszcze wiekszą sprawnośc odkurzania. Więcej brudu usuniętego z dywnów i tapicerki, z podłóg drewnianych i kamienia naturalnego, z laminatu i parkietów, a choćby z powietrza w pomieszczeniu. Technologia Aqua+ służy nie tylko do odkurzania,równocześnie do oczyszczania powietrza w pomieszczeniu.

technika odkurzaczy Thomas AQUA+. Nowy wymiar czystości.

System AQUA+ jest rozwiązaniem dla osób, które oczekuja higienicznego odkurzania bez konieczności podmiany worka. Jest to także rozwiązanie wszelkich posiadaczy zwierząt domowych: psów czy kotów. Specjalnie opracowany system filtrów wodnych THOMAS AQUA+ za pomoca 1 litra wody zatrzymuje kurz, roztocza, alergeny, brud czy sierść tak, iż nie mogą one wydostać sie z powrotem do powietrza w pomieszczeniu. W odkurzaczach Thomas kolekcji AQUA+ zaimplementowano poza filtrem wodnym 7 przeróżnych filtrów: sitkowe, piankowe,higieniczne, z węglem aktywowanym i filtr powietrza wylotowego. Unikalnym, chronionym patentem rozwiązaniem jest system dysz, których zadaniem jest spryskiwanie zasysanych skażeń. Dzięki czemu już na wlocie do filtra wodnego Aqua+ kurz, roztocza i alergeny zostaja zwilżone i związane w wodzie, co uniemożliwia ich ponownemu wydostawaniu się na zewnątrz. Konstrukcję skrzynki filtra wodnego udoskonalono w ten sposób, aby jej czyszczenie było przystępne i jak najmniej pracochłonne. Dzięki kształtowi zbliżonemu do sześcianu, bez żadnych ostrych kątów i załamań w środku czyszczenie filtra wodnego jest szczególnie proste – po prostu wylewamy zanieczyszszczenia, brud, kurz razem z wodą.
zaimplementowane rozwiązania wzornicze i koncepcja szczegółów technologicznych filtra a także system dysz(patent) czynią odkurzacz Thomas Pet&ampFamily urządzeniem wyjątkowym w swojej klasie - o unikalnych zaletach użytkowych. Został on zaprojektowany i wytworzony w Niemczech.

Prezentowany model spełnił minimalistyczne kryteria Brytyjskiego Towarzystwa Alergologicznego i uzyskał ocenę szczególnie dobra w teście przeprowadzonym przez technikzuhause.de

Czystość można poczuć.

Przygotowanie do pracy:

 • Odkurzanie za pomocą filtra wodnego Aqua+: napełnienie filtra wodą jest proste, filtr ma formę wyjmowanego kubełka. Starczy jeden litr wody i urządzenie jest gotowe do pracy.
 • Odkurzanie przy pomocy klasycznego worka na kurz – za pomoca będącego w pakiecie uchwytu mocujemy worek w miejscu filtra wodnego


podczas pracy:

 • nie wydziela się specyficzny nieprzyjemny zapach. Pyły i skażenia toną w kąpieli wodnej filtra wodnego a wywiewane powietrze przechodzi poprzez dodatkowe filtry.(przejrzyj prezentację na stronie głównej).
 • pyły lekkie, bakterie, pierwotniaki a nawet większość wirusów przechwytywane są przez filtr HEPA
 • silnik ma osobny filtr powietrza wylotowego
 • w przypadku korzystania z opcji prania, woda podawana jest do dyszy piorącej pod dużym ciśnieniem 4 atm. Wykładziny, dywany czy tapicerowane meble czyszczone są aż do osnowy, wzdłuż włókien.
 • w sytuacji konieczności prędkiego odkurzania Thomas Pet&ampFamily wyposazono w specjalny uchwyt mocujący oraz klasyczny worek. Przy pomocy uchwytu mocujemy worek w miejscu skrzynki filtra wodnego i używamy jak zwykłego odkurzacza. Po zakończeniu odkurzania usuwamy worek z urządzenia. A za pomoca znajdującego sie w uchwycie zamknięcia mamy możliwość zabezpieczenia otworu wlotowego w worku tak,skażenia nie wydostawały się na zewnątrz.
 • Odkurzacz Thomas Pet&ampFamily wyposażony jest w uchwyty na dopełniające akcesoria. Sa one zastosowane w ramę odkurzacza, dzieki czemu niezbędne akcesoria sa za każdym razem pod ręką.
 • Dzięki specjalnemu systemowi kontroli siły ssania - TouchTronic – siłę ssania można bezstopniowo regulować, dostosowując ją do potrzeb, a także typu odkurzanej powierzchni.


Po pracy:

 • filtr wodny z założenia wyklucza ponowny kontakt z alergizującym kurzem i pyłem, który niejednokrotnie następuje w sytuacji wielu modeli worków papierowych. Z kubełka filtra wystarczy wylać brudną wodę, a następnie go opłukać.
 • w przypadku odkurzania z użyciem worka usuwamy worke z urządzenia, a za pomoca znajdującego sie w uchwycie zamnkięcia mamy mozliwość zabezpieczenia otworu wlotowego w worku tak,skażenia nie wydostawały się na zewnątrz.


Wśród zestawu akcesoriów dodatkowych jest dostepny pojemnik HygieneBox®, który zezwala na higieniczne i szczelne przechowywanie worka poza odkurzaczem. Podczas pracy odkurzacz wymusza częściową zamianę powietrza w pomieszczeniu. Liczba alergenów w środowisku domowym zostaje szczególnie stanowczo zredukowana na sporo godzin. Jednoczesnie otrzymujemy nawilżone powietrze, które staje sie zauważalnie świeże i czyste.

towar
marka
Kod producenta
AQUA PET&FAMILY
dane podstawowe
Funkcje
Elektroniczna
Worek na kurz Moc technologiczne Wyposażenie
Teleskopowe
Turboszczotka
Ssawka do tapicerki
Ssawka szczelinowa
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta