Kiedy w otoczeniu kuchennym pojawią się nieprzyjemne zapachy, okap stropowy Secret Service marki Klarstein poradzi sobie z nimi bez problemu, urzekając na dodatek swoim ponadczasowym wzornictwem. Dyskretna praca – postępowe wzornictwo.

tworzony z najlepszych tworzyw okap stropowy wykonuje swoją pracę nie tylko sprawnie, ale także stylowo. Stworzony z nierdzewnej stali szlachetnej i wyekwipowany w zintegrowane oświetlenie czuwa i zasysa niewidzialną siłą uciążliwe opary i duszący wyziewy.

Trzy poziomy mocy okapu Secret Service producenta Klarstein radzą sobie z każdym zapachem i oparami, do dyspozycji jest maksymalna skuteczność rzędu 800 m 3 /h. Ma on także funkcję dodatkowej wentylacji po zakończeniu pracy z programowalnym wyłącznikiem czasowym (timerem).

Aby zabezpieczyć wnętrze stropowego okapu kuchennego oraz kanał odlotowy przed zanieczyszczeniem, Secret Service marki Klarstein posiada cztery wymienne filtry przeciwtłuszczowe produkowane z aluminium. Można je myć w zmywarce albo czyścić lekko środkiem rozpuszczającym tłuszcz.

Wszystkimi funkcjami steruje się albo przez panel obsługi, albo za pomocą pilota,. Cztery lampki LED podświetlają sam okap kuchenny, a także gwarantują oświetlenie płyty kuchennej. Zwraca uwagę, nie rzucając się w oczy: okap sufitowy Secret Service firmy Klarstein produktywnie nieprzyjemne zapachy i opary, czuwając nad wszystkim z wysokości sufitu.