Olejek do masażu - Voulez-Vous... Massage Oil wanilia, VO024A

od 74,00 PLN

Olejek do masazu - Voulez-Vous...Massage Oil Wiemy, czym bedzie pachnial waszwieczór wersja: wanilia Wez troche olejku na dlon. Niespiesz sie. Ogrzej go swoim cieplem i dopiero wtedy nalózna naga skóre lezacej przed toba partnerki.

Najpierwplecy – zacznij do nich i powolidokładnie nanies olejek naskóre. Twoje dlonie beda teraz ugniataccialo, masowac je, rozprezac miesnie i przynosic dlugooczekiwane uczucie relaksu. Olejek bedzie w tym wyśmienitympomocnikiem – dzieki niemu skóra nie bedzie podrazniona,pokryta cieniutenka powłoka oleju stanie sie miekka w twychdloniach i podatna na masaz.

Miesnie powoli beda sieodprezac a atmosfera rozgrzewac. Po plecach najlepiej skierowacswa uwage na lydki. Potem uda. Potem... Ciezki dobór –posladki, moze przód ciala? Masaz bedzie robil sie bardziejintymny a wokól was bedzie coraz bardziej pachnialo seksemi podnieceniem.

Oraz oczywiscie olejkiem. Specjalnie dostosowane kombinacjezapachowe pozwalaja wam odprezyc sie lepiej i przygotowaczmysly na tak masaz jak i to, co bedzie po nim. Unoszacy siewkolo naturalny, swiezy zapach dostepnego w kilku wersjach olejkujest genialnym dopelnieniem atmosfery.

rewelacyjnie wspólgra z nimcicho grajaca w tle ulubiona muzyka. To doskonaly sposób nazakonczenie dnia i rozpoczecie wieczoru we dwoje. Właściwości towaru: - pojemnosc 150ml - nie posiada konserwantów aniparbenów