Kawiarnia na końcu świata - John Strelecky, oprawa broszurowa

od 40,50 PLN

oszczędzasz do 10%
ISBN: 9788394652869 • Oprawa: broszurowa • Autor: John P. Strelecky • Wydawnictwo: Aktywa • Ilość stron: 138 • Rok wydania: 2018

 W wieku trzydziestu trzech lat John doświadczył czegoś, co na zawsze zmieniło jego życie, i w przypływie natchnienia postanowił napisać Kawiarnię na końcu świata. Nie posiadał kierunkowego wykształcenia, które mogłoby mu w tym pomóc.

Niniejsza książka jest jego debiutem literackim. Już rok po jej wydaniu, przy ogromnym wsparciu ze strony czytelników, Kawiarnia na końcu świata zawędrowała w najdalsze zakątki świata, inspirując ludzi na każdym kontynencie, łącznie z Antarktydą.

Wspięła się na sam szczyt listy bestsellerów i została przetłumaczona na trzydzieści cztery języki. Od tamtej pory John napisał już inne książki, w tym Return to The Why Caf, Life Safari, The Big Five for Life, The Big Five for Life Continued, a także Ahas!

Moments of Inspired Thought. Za sprawą swoich publikacji oraz wystąpień w telewizji i radiu przesłanie Johna zainspirowało miliony ludzi do wzięcia życia w swoje ręce. Jego nazwisko pojawiło się obok Oprah Winfrey, Tony'ego Robbinsa i Deepaka Chopry na liście stu najbardziej inspirujących osobistości na polu przywództwa, a także rozwoju osobistego.

Wszystko to nie przestaje go zaskakiwać. W wieku trzydziestu trzech lat John doświadczył czegoś, co na za każdym razem zmieniło jego życie, i w przypływie natchnienia postanowił napisać Kawiarnię na końcu świata.

Nie posiadał kierunkowego......