Zestaw 128kg / ławka Hiton Polska Tytan Sport 5078 + gryfy + obciążenia

od 2519,00 PLN

zestaw 128kg to nadzwyczajna kombinacja sprzętu siłowego do Twojej domowej siłowni, przeznaczona dla początkujących i zaawansowanych użytkowników.

W skład zestawu wchodzi ławka Tytan Sport 5078, a także gryfy i obciążenia.

Tytan Sport 5078 to niezwykle potężna ławka kulturystyczna rewelacyjna do domowej siłowni. Zrównoważona budowa ławki pozwala na stosowanie osobom o wadze nawet do 120 kg.

Ławka wyposażona została w ramiona do rozpiętek (tzw. Motyle), wyciąg górny, przyrząd do ćwiczeń nóg, modlitewnik i uchwyt do ćwiczeń na modlitewniku.

obfita gama funkcji ławki pozwala użytkownikowi ćwiczyć praktycznie wszystkie partie mięśniowe ciała takie jak np. Mięśnie rąk, klatki piersiowej, brzucha a także nóg.

Możliwość dostosowywania takich komponentów jak modlitewnik, stojaki pod sztangę, uchwyty do rozpiętek oraz przyrząd do ćwiczeń nóg pozwala na wygodne realizowanie ćwiczń„ zarówno wysokim jak i niskim użytkownikom. W dodatku regulacja oparcia (z kątem ujemnym), a także siedziska powiększa gamę ćwiczeń.

Dużą zaletą ławki jest możliwość złożenia jej do pionu po zakończonym treningu, dzięki temu nie będziesz potrzebował dużo miejsca na jej przechowywanie.

Możesz także zapomnieć o potykaniu się o pozostawione na podłodze nieużywane obciążenia, gdyż ławka została wyposażona w specjalne trzpienie od ich odkładania.

Niezależne stojaki dają nam swobodę wykonywania ćwiczeń, a także dają możliwość realizowania ćwiczeń bez wykorzystania ławki takich jak np. Przysiady ze sztangą.

Ćwiczenia na ławce od lat są bardzo popularne wśród panów, lecz także wśród kobiet szanujących sobie możliwość efektywnego ćwiczenia nóg, a także brzucha.

marki Tytan Sport poza potężną konstrukcją na dodatek zadbał o bezpieczeństwo użytkowników wyposażając stojaki w blokady na gryf, a także trzpienie w blokady sprężynowe na talerze.

Gryf został wytworzony są z hartowanej stali (pełny wewnątrz) z ryflowaną częścią chwytną gwarantującą pewny chwyt i gwintowaną częścią na obciążenia.

W zestawie z gryfem są także stalowe zaciski śrubowe z dodatkowym gumowym pierścieniem uniemożliwiającym odkręcaniu.

zarówno gryf jak i zaciski zostały zabezpieczone warstwą niklu.

Gryf gięty (zwany także łamanym) dzięki swojemu kształtowi rewelacyjnie pasuje do realizowania obfitej gamy ćwiczeń na zróżnicowane partie mięśniowe takie jak np. Bicepsy, tricepsy.

Gryf prosty ma szerokie użycie w treningach siłowych. Nie tylko możesz go używać do wyciskania na ławce, ale także nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania np. Do martwych ciągów, a także przysiadów.

Gryfy niedługie (tzw. Gryfiki) asygnowane są do tworzenia hantli przez dokładanie na nie obciążeń wg. Własnych potrzeb.


Obciążenia Hiton Polska perfekcyjnie nadają się do ćwiczeń siłowych ze sztangą lub hantlami, ale także genialnie możemy je użyć do ćwiczeń bez gryfow np. Trening crossfit-owy.

Talerze wyprodukowane zostały z wytrzymałego tworzywa, dzięki temu jest cichy w używaniu oraz nie uszkodzi posadzki w domu albo siłowni.

pakiet 128 kg z ławką Tytan Sport 5078, obciążenia bitumiczne
Zawartoć zestawu:

  • Ławka 5078
Gryfy:
  • Gryf prosty 200 cm
  • Gryf lekko lub solidnie gięty
  • 2 x Gryfik 35 cm
Obciążenia:
  • 4 x obciążenie 10 kg
  • 8 x obciążenie 5 kg
  • 8 x obciążenie 2,5 kg
  • 8 x obciążenie 1,25 kg

    *Po zalicytowaniu proszę wybrać gryf gięty, w przeciwnym razie zostawnie on wysłany losowo.