Medica group Bigerection - żel wspomagający erekcję (5905669259033)

od 59,00 PLN

BigErection Gel to progresywny lubrykant i żel 2w1 na EREKCJĘ.
Opakowanie zawiera 150 ml.
Wielu mężczyzn chciałoby:
- poprawić jakość życia seksualnego
- móc doprowadzić do orgazmu partnerkę
- długiej, potężnej i silnej EREKCJI
- wielu orgazmów w krótkim czasie
- móc więcej i częściej uprawiać seks
- mieć kontrolę nad erekcją oraz przedłużeniem czasu trwania stosunku
- wielkiej energii i witalności seksualnej
Niesamowity żel! solidna i długa erekcja!
wyjątkowe połączenie składników wpływa dobrze na sprawność seksualną, dzięki temu pokaźniejsza i dłuższa erekcja może być w Twoim zasięgu. To co uwydatnia żel BigErection to naturalny skład dający możliwość wspierania solidnego wzwodu, opóźnienie wytrysku, utrzymanie produktywności i wytrzymałości seksualnej.
KONIEC PROBLEMÓW Z EREKCJĄ!!!
Żel BigErection ma wyjątkowo zniewalający i miły zapach. Może być użytkowany z prezerwatywami oraz akcesoriami erotycznymi. Żel BigErection jest w pełni bezpieczny i antyalergiczny.
Dla kogo jest asygnowany BigErection?
Żel BigErection wytwarzany jest z myślą o mężczyznach chcących:
- doprowadzić do orgazmu swoją partnerkę
-utrzymać dłuższą i silniejszą erekcję
- mieć kontrolę nad przedwczesnym wytryskiem
- uzyskać super mocne doznania erotyczne
składniki pochodzenia naturalnego stymulują EREKCJĘ i wspomagają możliwości seksulane. Żel BigErection działa bezpośrednio na męskiego członka. Delikatnie masuj, żeby poczuć działanie żelu BigErection. Odkryj na nowo przyjemność i radość z seksu.
Żel BigErection gromadzi ekstrakty o unikatowych właściwościach:
Paullinia Cupana Seed Extract - guarana
Guarana działa stymulująco, pobudzająco, wykazuje działanie antyoksydacyjne oraz przeciwbakteryjne. Słynie z największej dotąd poznanej wśród roślin zdolności syntezy kofeiny, której posiada 4 razy więcej, niż ziarna kawowca. Parametry rośliny znane są od dawna ludom tubylczym Amazonii, które zażywają ją w najróżniejszych postaciach dla podniesienia skuteczności fizycznej i psychicznej w stanach wzmożonego wysiłku. Dla świata zachodniego gatunek odkryty został na przełomie XVII i XVIII wieku i nazwany na cześć niemieckiego lekarza Christiana Franza Paullini. Indianie, zamieszkujący amazońskie lasy deszczowe, od tysięcy lat czerpią korzyści zdrowotne z guarany, nazywanej poprzez nich "darem od Boga", czy też "eliksirem młodości". W Europie renomowano te walory guarany jako silny afrodyzjak.
Humulus Lupulus Extract - chmiel
Roślina kosmetyczna: hormonalne działanie chmielu jest używane w kosmetyce do opóźniania procesu starzenia się skóry.
cechy:
- odprężające, pobudzające, powiększające
- ochrona komórek przed przedwczesnym starzeniem
- zastosowanie w leczeniu gruczołu krokowego (prostaty)
- silne cechy bakteriobójcze
Urtica Dioica Extract - pokrzywa
Pokrzywa jest rośliną od dawna wszechstronnie stosowaną, przy czym wśród roślin użytkowych należy do najistotniej niedocenianych. O jej właściwościach leczniczych pisali już w starożytności m.in. Hipokrates, Skryboniusz Largus, Pedanios Dioskurydes iPliniusz Starszy. W przeciętniewieczu chwalili jej parametry Hildegarda z Bingen i Paracelsus. Albert wielki opisywał jej zastosowanie przędzalnicze. Hieronim Bock w XVI wieku wskazywał ją jako jedną z najważniejszych roślin użytkowych o wielostronnych użyciach. W XIX wieku roślina została zapomniana i traktowana tylko jako pokarm dla ubogich. Wracała do łask jednak w czasach kryzysu (np. W trakcie wojen światowych). W końcu XX wieku wraz z rozwojem wiedzy o jej właściwościach leczniczych, kosmetycznych, żywieniowych i wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na naturalne produkty - pokrzywa zyskała ponownie na znaczeniu i popularności.
cechy przypisywane pokrzywie:
- pobudzające komórki do aktywnego działania
- przeciwzapalne, lecznicze
Panax Ginseng Root Extract - Żeń-Szeń
Korzenie lubiane w lecznictwie chińskim już 4000 lat temu.
Przypisywane żeń-szeniowi atrybuty:
- zdrowie seksualne
- ożywienie organizmu
- solidność fizyczna organizmu
- aktywność antyoksydacyjna, zawartość antyoksydantów, parametry antyoksydacyjne
- pobudzenie seksualne
- większa wydolność
- witalność
- przeciwdziała uczuciu zmęczenia
- ochrona DNA, białek i lipidów przed zniszczeniem oksydacyjnym
- oporność
Pozostałe komponenty znamionują się ponadto unikatowymi właściwościami:
Glikol propylenowy - jest korzystnym humektantem czyli substancją silnie higroskopijną - dzięki niej zatrzymuje wodę, rozszerzając jej zawartość w warstwie rogowej naskórka. Ponadto uniemożliwia utracie wody z naskórka czyli chroni przed przesuszaniem i sprawia, że skóra jest bardziej nawilżona.
Gliceryna - utrzymuje wilgoć, wygładza skórę, koi.
Sorbitol - substancja hydrofilowa, nawilżająca. Scala wodę na powierzchni naskórka, dzięki czemu stosownie nawilża. Zmiękcza i wygładza skórę. Sorbitol ma słodki smak, dlatego używany jest w produktach do higieny.
Vanillyl Butyl Ether - klimatyzacja skóry.
Pełny skład: Aqua, Hydroxyethylcellulose, Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Polysorbate 20, Paullinia Cupana Seed Extract, Panax Ginseng Root Extract, Humulus Lupulus Extract, Urtica Dioica Extract, Vanillyl Butyl Ether, Sodium Acetate, Isopropyl Alcohol, Cellulose, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Aroma, Limonene.
użytkowanie produktu BigErection:
1. Nanosić odpowiednią ilość żelu 1-2 razy dziennie i dobrze wsmarowywać w penisa.
2. Wspaniały do nawilżania i uniemożliwiania otarciom w trakcie ćwiczeń na polepszenie erekcji.
3. Polecamy jednoczesne stosowanie 2 metod: kapsułek i żelu. Dzięki połączeniu kapsułek, których naturalny skład wzmacnia erekcję od , a także żelu działającego bezpośrednio na penisa, pierwsze efekty możesz poznać niespodziewanie szybko.
Opakowanie: 150 ml