Mit chorób nieuleczalnych i wielki biznes- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą). (448 str.)

od 0,00 PLN

ISBN: 9788378567738 • Oprawa: miękka • Autor: Ne Ne • Wydawnictwo: Poligraf • Ilość stron: 448 • Rok wydania: 2018

Tego wydania już nie będzie w sprzedaży.

Wyszło nowe wydanie, przystępne pod linkiem:

https://www.mediasklep24.pl/mit-chorob-nieuleczalnych-i-wielki-biznes-kuchnia-neo.html

Książka Mit chorób nieuleczalnych i wielki biznes - książka, którą powinien przeczytać każdy.

Książka oparta jest na opublikowanych badaniach naukowych i doświadczeniu wybitnych specjalistów. Wszystko co mieści oparte jest na wiarygodnych źródłach przekazanych poprzez autora.

Literatura która odważnie opisuje potwierdzone fakty, zezwalające odnaleźć sie w obecnym świecie medycyny. Otwiera oczy czytelnikowi, demaskując przekręty firm farmaceutycznych i powiązania skorumpowanego świata współczesnej medycyny. Czytelnik nie pozostaje jednak sam w zderzeniu z tym przerażającym zjawiskiem.

Książka gromadzi cenne wskazówki, jak samemu radzić sobie i na miarę swoich możliwości nie dać sie wciągnąć w tę pokrętną machinę i walczyć o zdrowie samemu.

Autor nie cytuje wykładu z medycyny akademickiej, ani nie podaje gotowych porad medycznych. Dzieli się z czytelnikiem swoją wiedzą i doświadczeniem, które uratowały jego własne życie i życie jego znajomych.

Książka opisuje zasady działania międzynarodowych korporacji farmaceutycznych, które porzez korumpowanie polityków, urzędników, dziennikarzy oraz autoryterów naukowych zapewniły sobie swobodę działania w świetle prawa, pod ochroną wytworzonego dla nich prawidłowego otoczenia prawnego.

Pod opieką prawa, społeczeństwo okradane jest przy pomocy tzw. Systemów opieki medycznej gdzie pieniądze pochodzące z kieszeni podatników zamiast służyć zdrowiu publicznemu, zasilają kieszenie tych korporacji. Im więcej przewlekle chorych, tym pokaźniejsze budżety systemów opieki zdrowotnej, a więc tym obszerniejsze są zyski korporacyjne. Zapotrzebowanie na nowych chorych, a więc obszerniejsze zyski, zaspokajają powiązane kapitałowo korporacje agro-chemiczne i spożywcze. One to za pomocą toksycznego, przemysłowego rolnictwa i toksycznej żywności sprawiają, iż choroby przewlekłe rozprzestrzeniają się niczym epidemia. Tak stworzony system, umożliwia mnożenie zysków, a przyjazne prawo zwalnia firmy farmaceutyczne z jakiejkolwiek odpowiedzialności za fatalne skutki „leczenia" za które płaci państwo, czyli podatnik.

Autor opisuje wydajną profilaktykę i doświadczenia w walce z chorobami uważanymi za nielulecznalne a realnie możliwymi do pokonania.

Książka Mit chorób nieuleczalnych i obfity biznes jest dokumentem, opartym wyłącznie na mocno udokumentowanych faktach i rzetelnych badaniach naukowych. Źródła są skrupulatnie podane, a więc realne do weryfikacji. Każdy powinien ją przeczytać.

*Książkę możemy zapakować na podarek za uzupełniającą opłatą (24,99 zł) - skontaktuj się z nami w tej sprawie telefonicznie.