Mit chorób nieuleczalnych i wielki biznes + Kuchnia NEO

od 0,00 PLN

Książka Mit chorób nieuleczalnych i wielki biznes + Książka kuchnia NEO,... Książki które powinien przeczytać każdy.

Wydanie: 2 zwiększone

ilość wydań: 2 egzemplarze

ilość stron Mit...:492

ilość stron Kuchnia NEO:88

Waga zestawu:

rozmiar zestawu:

Opis skrócony Mit...: kliknij>>>

Opis skrócony Kuchnia...: kliknij>>>

cena detaliczna: 89zł

"Mit chorób nieuleczalnych i znaczny biznes" to fascynująca lektura, która niczym powieść kryminalna obnaża przed czytelnikiem skorumpowany świat polityków i urzędników, którzy w otoczeniu legalnego prawa, stworzyli globalnym korporacjom farmaceutycznym prawidłowe warunki do działań standardowych dla mafii.

Takie „legalne przyzwolenie", spowodowało, że powstał system, dzięki któremu pieniądze podatnika zasilają konta korporacji, zamiast służyć zdrowiu publicznemu.

Zasada jest prosta: pokaźniejsza ilość przewlekle chorych = lepiej zasilony budżet systemu zdrowotnego= obszerniejsze zyski korporacji.

Chory jest klientem, który jest na wagę złota!

obszerniejsze zyski z nowych klientów (chorych) zaspokajają powiązane finansowo korporacje agro-chemiczne i spożywcze, które poprzez przemysłowe rolnictwo i toksyczną żywność, sprawiły, że choroby przewlekłe stały się epidemią.

W książce wyszukasz opis wykorzystywanych technik dezinformacji, które wydajnie powodują, że dla przeciętnego człowieka zbrodniczy system jest praktycznie niezauważalny a także opis korupcyjnych działań wraz ze wyróznioniem konkretnych nazw korporacji i powiązanych z nimi nazwisk.

Książka jest prawdziwym dokumentem opartym na rzetelnych faktach i badaniach. Źródła informacji są dokładnie podane, więc realne do weryfikacji poprzez każdego czytelnika.

ponadto mieści rozdział, który wskazuje, jak nie dać się pokonać chorobom przewlekłym i demonstruje krok po kroku jak pokonać to, co w medycynie uznawane za nieuleczalne.

"RECENZJE CZYTELNIKÓW DO WYDANIA 1 Z ALLEGRO.PL:
- 17 sierpnia 2019 od k...k: Obok pana Tadeusza, a także Biblii ta książka.
- 22 września 2019 od j...0: niesamowita książka, ogromna ilość źródeł, każdy lekarz powinien to przeczytać by nie wiedział mniej od pacjenta:)
- 8 sierpnia 2019 od K...6: perfekcyjna pozycja, którą każdy Polak powinien mieć w swym domu.
- 3 sierpnia 2019 od k...a: szczególnie atrakcyjna książka - prezentuje patologie medycyny, jej niekompetencje w leczeniu (leczenie objawowe - w przeciwieństwie do medycyny niekonwencjonalnej, która stara się znaleźć przyczynę choroby). Ukazuje uwikłanie polityków, lekarzy, dziennikarzy w świat farmaceutyczny. Najlepsze jest to, iż książka daje też remedium na problemy zdrowotne - konkretne, rozpisane co po kolei. Polecam!
- 15 maja 2019 od J...l: Przerażającaznakomita pozycja. Brawo dla autora za ogromną odwagę...
- 29 stycznia 2019 od s...u: najlepsza książka jaką czytałem o leczeniu!

OPINIA Z CENEO.PL POTWIERDZONA ZAKUPEM:
Barbara. Ocena: 5/5. Wstrząsająca, na pograniczu kryminału lektura.

OPINIE CZŁONKÓW GRUPY NEO – MIT CHORÓB NIEULECZALNYCH I znaczny BIZNES:
Iwetta Alibekov: …ta książka to coś niesamowitego… nie idzie się od niej uwolnić… wciągnęła mnie w pełni… brawa dla autora za odwagę.
Bolesław Zimny: Zachorowałem ponad trzynaście lat temu na chorobę dla mnie tak niszczącą, że myśli samobójcze towarzyszyły mi za dnia i w nocy… Bóg… wydobywając do mnie swoją pomocną dłoń zesłał mi mężczyzny Drogi Neo. Od pół roku jestem sobą, czuję się, jak kiedy miałem 17 lat…
Magda Pinto: Grupa jakich niewiele! dużo niezastąpionych informacji i nieprzeciętne towarzystwo!"

*Książki możemy zapakować na podarek za dodatkową opłatą (24,99 zł) - skontaktuj się z nami w tej sprawie przez email albo telefonicznie.