Kinderkraft wózek wielofunkcyjny evolution cocoon 2w1 szary (5902533914661)

od 0,00 PLN

Wózek wielofunkcyjny Kinderkraft Evolution Cocoon od pierwszych dni!Wszyscy świeżo upieczeni rodzice wiedzą, jak ważny jest wybór wózka dziecięcego dla ich pociechy. Chcemy, by wózek niewolący był bezpieczny, komfortowy, lecz i użytecznyoraz wygodny, zarówno dla opiekuna, jak i pasażera.

Warto postawić na model wielofunkcyjny, by wózek rósł wraz z dzieckiem i z biegiem czasu w zależności od potrzeb zmienił się w wygodną spacerówkę.Wózek Kinderkraft Evolution Coccon to wielofunkcyjna opcja 2w1 na lata dla tych, którzy cenią sobie nowoczesność.

Wózek ma miękką głęboką gondolę (kokon) dla dzieci do 6. Miesiąca życia oraz duży wodoodporny dach,chronić malucha przed deszczem czy słońcem. Jego stylowy wygląd i funkcjonalność sprawiają, iż jest doceniany poprzez rodziców od lat!Poznaj wszystkie olśniewające funkcje wózka dziecięcego KinderkraftModel Evolution Cocoon wózka Kinderkraft to najlepszy dobór na lata dla dzieci.

Już od pierwszych dni życia maluszka stanie na wysokości zadania znakomicie dzięki swojej gondoli w zarysie kokona, którą w każdej chwili możemy prosto zamontować. Siedzisko wózka jest odwracane, więc maluch może także podróżować twarzą do rodzica.O komfort jazdy dbają grube, gumowe i amortyzowane koła wypełnione pianką EVA, gotowe na każdą powierzchnię jazdy.

Przed słońcem, wiatrem i deszczem ochroni maluszka pokaźna budka wózka Kinderkraft z okienkiem, żeby rodziców mógł kontrolować, co dzieje się u dziecka. Siateczka daszka zagwarantuje korzystną wentylację. Przednie koła wózka są skrętne, dzięki czemu bez problemu poprowadzimy wózek.Składany wielofunkcyjny wózek dziecięcy, który posłuży przez lataWystarczy jeden ruch, żeby z wózka z głęboką kokonową gondolą przekształcić Evolution Cocoon 2w1 w wygodną spacerówkę.

O bezpieczeństwo malucha zadbają 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, a także hamulec typu Stop&Ride. Wielofunkcyjny wózek dziecięcy Kinderkraft ma także teleskopową rączkę, odpinany pałąk i regulowany podnóżek dla wygody malucha.Oparcie siedziska ma 3 pozycje i rozkłada się do całkowitego leżenia, więc smyk może drzemać w czasie jazdy.

pomiędzy spacerami łatwo złożymy stelaż wózka, by przechować go w szafie czy włożyć do bagażnika. W pakiecie znajdują się {pomocn|przydatn)e akcesoria, takie jak folia przeciwdeszczowa czy moskitiera. Sprawdź też inne kolory i modele wózków Kinderkraft!