Kinderkraft wózek wielofunkcyjny evolution cocoon różowy (5902533914678)

od 998,99 PLN

Wózek wielofunkcyjny Kinderkraft Evolution Cocoon od pierwszych dni!Wszyscy świeżo upieczeni rodzice wiedzą, jak ważny jest dobór wózka dziecięcego dla ich pociechy. Chcemy, by wózek niewolący był bezpieczny, komfortowy, ale i praktycznyoraz wygodny, jednocześnie dla opiekuna, jak i pasażera.

Warto postawić na model wielofunkcyjny, by wózek rósł wraz z dzieckiem i z biegiem czasu w zależności od potrzeb zmienił się w wygodną spacerówkę.Wózek Kinderkraft Evolution Coccon to wielofunkcyjna opcja 2w1 na lata dla tych, którzy cenią sobie postępowość.

Wózek ma miękką głębokągondolę(kokon) dla dzieci do 6. Miesiąca życia, a także duży wodoodporny dach,chronić malucha przed deszczem czy słońcem. Jego stylowy wygląd i funkcjonalność sprawiają, iż jest doceniany przez rodziców od lat!Poznaj wszystkie zachwycające funkcje wózka dziecięcego KinderkraftModel Evolution Cocoon wózka Kinderkraftto najkorzystniejszy dobór na latadla dzieci.

Już od pierwszych dni życia maluszka spełni oczekiwania doskonale dzięki swej gondoli w profilu kokona, którą w każdej chwili możemy łatwo zamontować. Siedzisko wózka jest odwracane, więc maluch może także podróżować twarzą do rodzica.O komfort jazdy dbają grube, gumowe i amortyzowane koła wypełnione pianką EVA, gotowe na każdą powierzchnię jazdy.

Przed słońcem, wiatrem i deszczem ochroni maluszka obfita budka wózka Kinderkraft z okienkiem, by rodziców mógł kontrolować, co dzieje się u dziecka. Siateczkadaszka gwarantuje korzystną wentylację. Przednie koła wózka są skrętne, dzięki czemu bezproblemowo poprowadzimy wózek.Składany wielofunkcyjny wózek dziecięcy, który posłuży przez lataWystarczy jeden ruch, aby z wózka z głęboką kokonową gondolą przekształcić Evolution Cocoon 2w1 w wygodną spacerówkę.

O bezpieczeństwo malucha zadbają5-punktowe pasy bezpieczeństwa oraz hamulec typu Stop&Ride. Wielofunkcyjny wózek dziecięcy Kinderkraft ma także teleskopową rączkę, odpinany pałąk oraz dostosowywany podnóżek dla wygody malucha.Oparcie siedziska ma 3 pozycje i rozkłada się do całkowitego leżenia, więc smykmoże drzemać w czasie jazdy.

pomiędzy spacerami łatwo złożymy stelaż wózka, żeby przechować go w szafie czy włożyć do bagażnika. W komplecie znajdują się {pomocn|przydatn)e akcesoria, takie jak folia przeciwdeszczowa czy moskitiera. Sprawdź też inne kolory i modele wózków Kinderkraft!