Kapsułki Olej z nasion czarnuszki Black Cumin Ethiopian origin Tymochinon 2% 60 kapsułek Aliness

od 0,00 PLN

Postać: kapsułki
  • Producent: Aliness MedicaLine Ostrówiec, 05-480 Karczew, Polska Dystrybutor: Medi
  • Kategoria: Preparaty ziołowe

OPIS Olej z nasion czarnuszki Black Cumin Ethiopian origin Tymochinon 2% 60 kapsułek Aliness - wsparcie dla alergików- źródło kwasów tłuszczowych- działanie antyoksydacyjne- wzmocnienie niepodatności- polepsza kondycję skóry Czarnuszka, która znana jest w dodatku po nazwę kmin czarny jest znana i stosowana już od wieków.

W starożytnym Egipcie nazywają ją "złotem faraonów" i była używana na mnóstwo dolegliwości i w celu poprawy zdrowia skóry. Olej z nasion czarnuszki oferowany poprzez markę Aliness jest tłoczony na zimno, powolną metodą (o niskiej prędkości), dzięki której zachowane są elementy lotne znajdujące się w oleju i najlepszą jakość oleju tłoczonego.

Taki olej charakteryzuje się inną barwą i mocniejszym smakiem od pozostałych gatunków czarnuszki. Nasiona stosowane do tłoczenia pochodzą z Etiopii, a to gwarantuje znacznie wyższą zawartość tymochinonu w produkcie, w kontraście do innych odmian nasion, która wynosi aż 2%.

Nasiona ta znamionują się również wysoką ilością kwasu oleinowego, linolowego i palmitynowego.Czarnuszka polecana jest więc alergikom i osobom o niskiej niepodatności. Posiada w sobie tymochinon – substancję o specjalnym działaniu, która w naturalny sposób wspomaga układ odpornościowy.

Czarnuszka gromadzi związki, które poprawnie wpływają na poziom hemoglobiny i erytrocytów, upraszczając powrót do zdrowia. Jej działanie jest nie tylko odczuwalne, lecz i zauważalne. Spożywanie nasion czarnuszki poprawia kondycję skóry.

Olej pełni funkcje przeciwutleniacza, który stabilizuje oraz chroni nienasycone kwasy tłuszczowe i fosfolipidy wchodzące w skład błon komórkowych, które uszkadzane są poprzez wolne rodniki. KomponentyOlej z nasion czarnuszki siewnej tłoczony na zimno (Nigella sativa), otoczka kapsułki: substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, żelatyna, woda oczyszczona.

Zawartość w dziennej porcji (1 kapsułka):Olej z nasion czarnuszki siewnej tłoczony na zimno - 1000 mg - w tym:- 2 % Tymochinon - 20 mg- 22% Kwas oleinowy (Omega-9) - 220 mg- 60% Kwas linolowy (omega-6 - 600 mg- 12% Kwas palmitynowy - 120 mg *RWS - Referencyjna wartość spożycia SPOSÓB zastosowania1 do 4 kapsułek w trakcie posiłku.towar nie może być użytkowany jako substytut najróżniejszej diety.jednostajny sposób żywienia, a także zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIAPrzechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla niedużych dzieci. Bronić przed wilgocią.