- ceny.net.pl
- FIRMA, DOM I OGRÓD
- Dom i ogród
- Wyposażenie i dekoracje
- Poza domem
- Przybory do grillowania
- Płyta żeliwna regal/ imperial marki Broil king
Płyta żeliwna regal/ imperial marki Broil king
od 429,00 PLN
- Producent: Broil King
- Kategoria: Przybory do grillowania
Płyta żeliwna Premium do grilli Broil King Imperial XL S, a także Regal S590 PRO i S490 PRO
Grille kolekcji Imperial Xl 90 posiadają na swym wyposażeniu sześć grubych stalowych dwustronnych rusztów o wymiarach 29,8 x 48,9 cm. Tak dużą powierzchnię grillowania możemy uzupełnić wymieniając dwa ruszty na żeliwną dwustronną płytę.
Podobnie możemy wymienić ruszty w grillach Regal i zamienić je na płytę żeliwną.
Są to grube, potężne płyty, rozmiarami identyczne z podwójnymi rusztami grilla Imperial XL 90 i Regal. Żeliwo jest materiałem idealnie kumulującym ciepło, a więc przygotowywane na nim potrawy jeszcze poprzez długi czas po wyłączeniu grilla, będą miały świetną do podania naszym gościom temperaturę.
wymiary płyty żeliwnej: szer: 48,7 dług.: 29,7 cm
Jednak główną zaletą płyt żeliwnych jest możliwość grillowania na nich potraw, które z racji mniejszych wymiarów mogłyby przelecieć poprzez ruszty grilla. Płyta żeliwna jest dwustronna, po jednej stronie gładka, a więc perfekcyjna do grillowania owoców morza i warzyw, podczas gdy jej druga karbowana strona wykorzystywana jest z zasady do steków, hamburgerów i ryb.