Mio MiVue 792

od 739,00 PLN

Przekątna ekranu: 2.7 " • Nośnik: karta microSD

Koniec zmartwień za kierownicą
Dzisiejsze drogi nie są bezpieczne: zatłoczenie, pełne kierowców jadących zbyt prędko i zbyt nieuważnie. Rośnie liczba wypadków, też pozorowanych, które posiadają na celu wyłudzenie odszkodowania. Dlatego wkracza do akcji nasz najkorzystniejszy model videorejestartora MiVue 792.

videorejestrator który widzi w nocy prawie tak korzystnie jak noktowizor.

Jest to najszczególniej innowacyjny model naszych kamer do auta. Dzięki wyjątkowo czytelnemu i ostremu obrazowi, udoskonalonej jakości nagrań nocnych i szerokiemu kątowi widzenia znakomicie uchwycisz wszystko co dzieje się na drodze.

wykorzystanie najwyższej klasy czujnika optycznego Sony Starvis o czułości wykraczającej poza widzialne spektrum światła aż pod zakres podczerwieni sprawia, iż jakość nagrania jest zbliżona do obrazu z noktowizora jak w żadnej innej kamerze do auta. Obraz ma znakomity kontrast i wysokie nasycenie odcieni, co usprawnia staranny odczyt numerów rejestracyjnych. Nagrywanie i praca kamery początkuje się zaraz po uruchomieniu silnika samochodu.

MiVue 792 rejestruje obraz Full HD 1080p z płynnością do 60 klatek na sekundę oraz kątem widzenia 140°.

zaopatrzona jest w najnowszy sensor optyczny STARVIS CMOS producenta Sony, który zapisuje obraz lepiej aniżeli można aby było przypuszczać. W każdej sekundzie zapisywanych jest 60 klatek wideo w porównaniu ze standardowymi 30 w innych rejestratorach przystępnych na rynku. Genialne rozwiązanie do najwyższej jakości nagrań video.

Rejestrator to ponadto oszczędność. Udokumentowanie iż kolizja nie powstała z Twojej winy sprawi że nie stracisz zniżek. Kamera ma postępowy wygląd który świetnie wtapia się we wnętrze auta. Wygląd ten jednak nie rzuca się w oczy gdy pozostawimy kamerę w aucie. Wszystko wykonane z myślą i bezpieczeństwie Ciebie i Twojego auta.

Chcesz się związać?
To proste. Dzięki zaimplementowanemu modułowi WIFI możesz złączyć kamerę bezpośrednio ze swym smartfonem. Nie musisz wkładać i wyjmować karty pamięci którą można zgubić. Wszystko możesz zrobić bezprzewodowo przy zastosowaniu aplikacji MiVue w swoim smartfonie. To najlepszy sposób na bezstresową jazdę: teraz możesz mieć pewność, że nagranie z całej trasy jest natychmiast zapisywane jeszcze w Twoim telefonie.

Bezpieczeństwo typowo

Wiemy, że bezpieczeństwo na drodze ma dla Ciebie olbrzymie znaczenie. Dlatego nasza kamera MiVue 792 ma niemało różnych funkcji bezpieczeństwa. MiVue 792 nowoczesne systemy wspomagania kierowcy (ADAS). Układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu (LDWS), ostrzeżenie o przemęczeniu i układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym (FCWS) dają uzupełniające poczucie pewności. W sytuacji awaryjnej kamera MiVue 792 działa automatycznie. Gdy trzyosiowy detektor wstrząsów wykryje nagłe zmiany przeciążenia, urządzenie natychmiast zapisuje plik do chronionego katalogu z którego tylko ty możesz wykasować takie nagranie. Ponadto kamera MiVue 792 zaimplementowaną bazę fotoradarów aktualizowanych co miesiąc przez cały okres eksploatacji urządzenia.

Możliwość dopasowania do własnych potrzeb

MiVue 792 ma opcję instalacji uzupełniającej, tylnej kamery A20. Dzięki temu rejestrować będzie to co dzieje się przed i za autem. Opcjonalnie możesz wyposażyć Mio MiVue 792 w akcesorium Mio Smartbox które pozwoli nagrywać kamerze przez wyjątkowo długi czas i to bez włączonego silnika w aucie. Mowa oczywiście o trybie parkingowym. W razie wypadku rejestrator można błyskawicznie zdjąć i przełączyć do trybu fotografii, by sfotografować szkodę. Na zdjęciach widoczne są współrzędne GPS, co jest szczególnie przydatnym narzędziem przy dokumentacji zdarzeń.

Funkcje:

 • Wysokiej jakości matryca Sony STARVIS CMOS zagwarantuje szczegółowe nagrania, doskonały kontrast oraz jasną i bogatą kolorystykę, zwłaszcza przy słabym oświetleniu
 • Nagrywanie Full HD 1080p z płynnością 60 klatek na sekundę (FPS) w technice H.264 pliki mają mniejszy rozmiar i bez utraty jakości nagrań.
 • wbudowane WIFI łatwe przesyłanie nagrań do smartfona celem stworzenia kopii zapasowej albo udostępniania na Facebooku za pośrednictwem aplikacji MiVue.
 • obszerny kąt widzenia 140° uchwyci każdy szczegół w krytycznych momentach dzięki innowacyjnej optyce wysokiej jakości.
 • Soczewka z przysłoną F1.8 przekazuje więcej światła do czujnika, żeby zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu. Im mniejsza wartość parametru F tym lepiej.
 • Ostrzeżenia o fotoradarach darmowe comiesięczne aktualizacje bazy fotoradarowej poprzez cały okres eksploatacji urządzenia*
 • zaimplementowany moduł GPS samoczynnie rejestruje informacje dotyczące jazdy, w tym prędkość, szerokość i długość geograficzną, wysokość i kierunek. Zapis prędkości może być widoczny na nagraniu lub ukryty jeśli tego chcemy.
 • nowoczesne systemy wspomagania kierowcy ADAS FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu)
 • 3- osiowy czujka G nagrywa kierunek i siłę przeciążenia
 • Uchwyt obrotowy możliwość nieskomplikowanego ustawienia pod dowolnym kątem w celu gromadzenia dokumentacji wideo
 • Tryb parkingowy aktywuje nagrywania awaryjne w sytuacji wykrycia ruchu, a także/albo wstrząsu np. Uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie.**
 • Przełączanie do trybu zdjęć używaj kamery samochodowej do gromadzenia dowodów z kolizji i zdarzeń. Na zdjęciach widoczne są współrzędne GPS, więc można określić staranne miejsce dokumentacji.
 • Alarm przekroczenia prędkości możliwość załączenia sygnału dźwiękowego po przekroczeniu określonego limitu szybkości
 • Dodawanie fotoradarów możesz dodawać świeże fotoradary na urządzeniu i zarządzać ich bazą
 • Karta Micro SD zalecana klasa 10 micro SD maks. 128 GB obszerności

* Nie dotyczy Francji, Szwajcarii, Litwy, Łotwy i Estonii. Aktualizacje fotoradarów poprzez cały okres eksploatacji urządzenia.
** Wymaga ciągłego zasilania z Mio Smartbox, który nie jest częścią zestawu.

Zawartość opakowania:

 • Mio MiVue 792 WIFI Pro
 • Ładowarka samochodowa
 • Uchwyt mocujący do szyby (przyssawka)
 • Podręcznik użytkownika (QSG)


EAN: 4710887989898
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 5415N5480006
Rozdzielczość: Full HD 1080p
ilość klatek na sekundę: 60
Matryca: Sony Starvis
Kąt widzenia: 140 °
Mikrofon: Tak
Aparat fotograficzny: Tak
Tryb nocny: Tak
Nagrywanie w pętli: Tak
Detekcja ruchu: Tak
GPS: Tak
Funkcje specjalne: - gratisowe comiesięczne aktualizacje bazy fotoradarowej poprzez cały okres eksploatacji urządzenia- FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu)- Moduł GPS utomatycznie zapisuje Twoją lokalizacje na nagrywanym i inne cechy jak wysokość npm, współrzędne geograficzne, kierunek i prędkość jazdy. Nagrania które odtworzysz mogą ale nie muszą zawierać tych informacji dobór należy do Ciebie- znaczny kąt widzenia 140° uchwyci każdy szczegół w krytycznych momentach dzięki zaawansowanej optyce wysokiej jakości- zastosowany moduł WIFI dzięki niemu prędko I bez kabli prześlesz nagrania do telefonu komórkowego a potem do internetu (np. Facebook, YouTube) dzięki bezpłatnej aplikacji MiVu- Nagrywanie Full HD 1080p z płynnością 60 klatek na sekundę (FPS) w technice H.264. Pliki posiadają mniejszy rozmiar i bez utraty jakości nagrań- Wysokiej jakości matryca STARVIS CMOS. Zagwarantuje szczegółowe nagrania, genialny kontrast oraz jasną i bogatą kolorystykę, zwłaszcza przy słabym oświetleniu
ekran dotykowy: Nie
Czytnik kart pamięci: Tak
rodzaj kart pamięci: microSD
standard pamięci SD / CF: SDXC
Format zapisu: H.264/MPEG-4
Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
Złącza: miniUSB
Zasilanie: zaimplementowana bateria
Kolor: Czarny
wymiary: 48.8 x 90.2 x 37.05 mm