Prezentacja 3D: Bezproblemowe nagrywanie w jakości Full HD Wysokiej jakości sensor optyczny SonyKamera MiVue C540 ma jeden detektor optyczny Sony i obiektyw szerokokątny 130° stopni, żeby nagrywać obraz w wysokiej rozdzielczości 1080p full HD z prędkością 30 klatek na sekundę.

To pozwala zarejestrować tablice rejestracyjne, znaki drogowe czy inne szczegóły na drodze, aby później zastosować nagrania do potwierdzenia swej wersji wydarzeń. Wykorzystywanie sensorów Sony i niskiej przysłony że rejestrowany po zmroku obraz jest genialnej jakości.Śledzenie przeciążeń za pomocą czujnika G-SensorCzujnik wstrząsów wyłapuje nagłe zmiany ruchu czy kolizje i automatycznie uruchamia nagrywanie zdarzenia, które to umieszczane jest w bezpiecznym katalogu i chronione przed nadpisaniem.Nagrywaj cały czas w trybie postojowymDzięki najnowocześniejszej technice urządzenia kolekcji MiVue C540 aktywują się samoczynnie i rejestrują obraz, gdy zostanie wykryty ruch z przodu pojazdu.

dzięki czemu dowody są gromadzone, choćby gdy jesteś poza pojazdem. Wymaga Smartbox/PowerBox, który nie jest częścią zestawu.śladowy i stylowyNasza kamerka jest niepokaźna, smukła i solidnie skonstruowana. Jej śladowe rozmiary nie zabierają widoczności poprzez przednią szybę, a brak połyskujących części że można ją spokojnie zostawić w aucie bez zwracania niepotrzebnej uwagi.Prosta obsługa samoczynne uruchamianie kamery i nagrywaniaModel MiVue C540 został skonstruowany z myślą o prostocie.

starczy wsunąć kartę SD i podłączyć kamerę do zasilania w samochodzie, żeby rozpocząć nagrywanie razem z uruchomieniem silnika.Funkcje ekran 2,0" wyjątkowa łatwość użycia i intuicyjna obsługa Wysokiej jakości czujka optyczny Sony dla możliwie najkorzystniejszej jakości nagrań zwłaszcza w warunkach słabego oświetlenia Nagrywanie Full HD 1080p z płynnością 30 klatek na sekundę (FPS) w technice H.264 pliki posiadają mniejszy rozmiar i bez utraty jakości nagrań obszerny kąt widzenia 130° uchwyci każdy szczegół w krytycznych momentach dzięki technologii szerokiego zakresu dynamiki Soczewka z przysłoną F1.8 przekazuje więcej światła do matrycy, żeby zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu.

Im mniejsza wartość parametru F tym lepiej Wartość EV dostosowywana w 7 ustawieniach niezależna regulacja zezwala na ręczne dostosowanie poziomu jasności 3- Osiowy sensor G nagrywa kierunek i siłę przeciążenia Tryb parkingowy aktywuje nagrywania awaryjne w sytuacji wykrycia ruchu, a także/albo wstrząsu np.

uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie; wymaga Smartbox/PowerBox, który nie jest częścią zestawu Uchwyt obrotowy możliwość nietrudnego ustawienia pod dowolnym kątem w celu gromadzenia dokumentacji video Zastosuj tryb foto video rejestrator może zostać użyty gdy tylko tego chcesz jako aparat cyfrowy.

Jeśli Ci potrzeba nagle wykonać zdjęcie które może potem posłużyć za dowód to kamera MiVue posiada taką funkcję Karta MicroSD zalecana klasa 10 micro SD maks. 128 GB pojemności Współpraca z kamerką tylną kamera tylna przystępna opcjonalnie Mio MiVue Manager udostępniaj swoje nagrania dzięki aplikacji komputerowej MiVue Manager (Windows/MAC) Matryca: F 1.8Funkcje specjalne: 3-Osiowy G-sensorZasilanie: 240mAhAkcesoria w zestawie: Mio MiVue C540 Ładowarka samochodowa Uchwyt mocujący Instrukcja obsługi (QSG) rozmiary: 62.2 x 51 x 36.9 mmPozostałe parametry:...