Navitel R600

od 329,00 PLN

oszczędzasz do 18%
Przekątna ekranu: 2.0 " • Nośnik: karta microSD • Funkcje: detektor ruchu • Złącza: mini USB • Kąt widzenia: 170 ° • Rozdzielczość: 1920 x 1080

Navitel R600 - rejestrator drogowy Navitel R600 to kamera zaopatrzona w procesor NT96650 który jest także użytkowany w kamerach widocznie droższych - kamera rejestruje obraz w rewelacyjnej jakości zarówno w ciągu dnia jak i w nocy, obraz jest szczegółowy i skrupulatny.

Dzięki śladowym rozmiarom prosto zamontować go w sposób utrudniający dostrzeżenie z zewnątrz, przyklejany do szyby uchwyt na dwustronną taśmę 3M pozwoli na pewne zamontowanie na szybie pojazdu. Uchwyt ma sprytny system wypinania kamery - kamerę można wypiąć samą lub z baterią zintegrowaną z uchwytem w zależności od potrzeb.

kabel ładowania wpinany jest w dwójnasób - w kamerę lub w uchwyt. Wpięcie w uchwyt nieskomplikowane wypięcie kamery bez baterii z samochodu bez konieczności szarpania się z kablami. Kilka powodów dlaczego warto posiadać video rejestrator niepodważalny dowód w w razie wypadku czy stłuczki ustalenie sprawcy oraz brak świadków nie jest już problemem wielofunkcyjność: dyktafon, kamera i aparat fotograficzny możliwość zgłaszania wykroczeń drogowych popełnianych poprzez innych kierowców i możliwość nagrania nieoczekiwanych zdarzeń Navitel R600 to nowy artykuł na rynku, dzięki zaimplementowaniu procesora NT96650 zapewnia genialną jakość rejestrowanego obrazu, jest konkurencją dla kamer w przedziale do 400zł ale dzięki niższej cenie i tym samym "składnikom" otrzymujemy towar niezrównany.

Materiały najwyższej jakości – szklana soczewka i wyszukane wykończenia. Drobna i bezusterkowa, intuicyjna obsługa. Specyfikacja Navitel r600: detektor optyczny SONY ekran 2" w technice IPS o rozdzielczości 900x240 Rozdzielczość nagrywania 1920x1080/ 30fps Szerokokątny obiektyw 170 Dzięki zastosowanemu Sensorowi optycznemu SONY urządzenie nagrywa najwyższej jakości materiał w najgorszych warunkach oświetlenia.

ekran 2 " w technologii IPS o rozdzielczości 960x640 pikseli – proponuje łatwość i szybkość obsługi urządzenia. Rozdzielczość nagrywania 1920x1080/30 fps – w najlepszej technice kompresji obrazu H.264 gwarantuje najkorzystniejsze cechy nagrania i odtwarzania przy niedużym wymiarze pliku.

W systemie optycznym kamery zastosowano szerokokątny (170) obiektyw, dzięki któremu nagrasz wszystko, co dzieje się przed Tobą, w panoramicznym obrazie. Nowoczesny tryb parkingowy - urządzenie wyłapuje ruch w polu widzenia kamery i inicjuje nagrywanie podczas Twojej nieobecności w samochodzie.

Dzięki progresywnemu obiektywowi z przesłoną, przy słabych warunkach oświetlenia obraz nagrywany nacechowany jest wyjątkowo korzystną jakością i wyrazistością szczegółów. Czytnik kart micro SD, który obsługuje karty do obszerności 256 GB, pozwoli na długie nagrania filmów w najlepszej rozdzielczości.

6-krotny cyfrowy Zoom -zezwala na wyśmienite zbliżenia w każdej sytuacji. Urządzenie szczególnie czuły mikrofon, umożliwiający rejestrowanie dźwięku w najwyższej jakości. Po włączeniu zapłonu w samochodzie urządzenie samoczynnie uruchamia się i zaczyna nagrywanie (pod warunkiem, że zapewniony jest stały dopływ zasilania do urządzenia).

nowoczesny czujka przeciążeń (G-sensor). Zaimplementowany akumulator umożliwia wyjęcie urządzenia z samochodu i wykonanie zdjęć z wypadków lub innych zdarzeń na drodze W komplecie występuje funkcjonalny uchwyt, który zapewnia maksymalną przyczepność, nawet podczas wykonywania gwałtownych i niespodziewanych manewrów FILM Z KAMERY NAVITEL R600