Rejestrator Navitel R600

Rejestrator jazdy Navitel r600 to innowacyjne urządzenie proponujące wysoką jakość nagrywania w rozdzielczości Full HD Digital Video 1080P, co pozwala cieszyć się jasnym i wyjątkowo wyrazistym. Urządzenie ma szerokokątny obiektyw (170°).


W wideorejestratorze Navitel r600 użyto sensor ruchu G-sensor, który w przypadku nagłego hamowania, przyspieszenia lub zderzenia zagwarantuje ochronę dla nagranego materiału. Model r600 posiada także funkcję nagrywania w pętli, dzięki temu pliki video są automatycznie zapisywanie na karcie pamięci, co kilka minut. Przykładowo, jeśli wybierzemy nagrywanie w pętli co 5 minut, wówczas 1 godzina nagrania zostanie zapisana jako dwanaście 5-minutowych fragmentów.
Atut kamery samochodowej Navitel r600 stanowi również tryb parkingowy, dzięki któremu w chwili gdy urządzenie jest wyłączone i wykryje drgania, nagrywanie rozpocznie się samoczynnie, a plik wideo zostanie zablokowany. Produkt także samoistnie się wyłączy, gdy poprzez ponad 1 minutę nie wykryje ruchu. Blokada pliku natomiast zapobiega przypadkowe usunięcie wideo bądź zastąpienie go innym. W ten sposób możemy ustrzec się przed usunięciem ważnych plików. Na każdym nagraniu video i zdjęciach jest wyświetlany rzeczywisty czas i data, co stanie na wysokości zadania podczas ewentualnej stłuczki na parkingu bądź wypadku na drodze. W dodatku, w trakcie rejestrowania obrazu możemy włączyć bądź wyłączyć funkcję mikrofonu.


videorejestrator Navitel r600 wystarczy podłączyć do zewnętrznego źródła zasilania, dzięki temu nagrywanie inicjuje się automatycznie po uruchomieniu silnika. Ponadto, model wyekwipowano w interfejs mini USB 2.0 i czytnik kart micro SD/SDHC, umożliwiający odczyt kart o maksymalnej objętości do 256 GB. Dane na ekranie można wyświetlać w języku polskim, angielskim, czeskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, rosyjskim i słowackim.


Rejestrator jazdy – kamera samochodowa Navitel r600 to mobilne, komfortowe w montażu i użytkowaniu urządzenie, które spełni oczekiwania doskonale w każdym samochodzie.