Kamera samochodowa TRACER MobiMirror FHD

Twoje życie na drodze jeszcze nigdy nie było łatwiejsze i bezpieczniejsze... Nadchodzi rewolucja w kontroli sytuacji na drodze - kamera samochodowa TRACER MobiMirror FHD, którą z łatwością zainstalujesz nad swoją głową i nagrasz każde niespodziane zdarzenie drogowe. Kamera jest prostą w montażu nakładką na charakterystyczne samochodowe lusterko, spełnia swoją podstawową funkcję podglądu otoczenia, a jednocześnia zezwala na nagrywanie sytuacji na drodze. Co więcej, pozwoli również na obserwowanie tyłu samochodu przy pomocy załączonej kamery tylnej, co może się przydać na przykład podczas ryzykownego parkowania.

videorejestrator nagrywa w rozdzielczości Full HD, dzięki czemu niezależnie od pory dnia i warunków atmosferycznych panujących w trasie, niewątpliwie zachowa wszystkie szczegóły zdarzenia. Kamera nagrywa na kartę microSD i kompresuje filmy w popularnym kodeku H.264. Jeśli chcesz poczuć się pewniej i bezpieczniej na drodze, TRACE MobiMirror FHD to niezastąpiony towarzysz każdej Twojej podróży.

Kamera samochodowa TRACER MobiMirror FHD to wideorejestrator obsugujący dwie kamery. Przednia obsługuje maksymalnie rozdzielczość 1920*1280 pzy 25 klatkach na sekundę, zaś podgląd na tylną szybę na tylnej kamery jest osiągalny w rozdzielczości 640*480 w 25 klatkach na sekundę. Przednia kamera nagrywa obraz o szerokości 170 stopni, natomiast tylna - 120 poziomów. Urządzenie ma wbudowaną baterię, która podtrzymuje ustawienia w każdej nieprzyjemnej sytuacji drogowej. Dla ułatwienia i wygody użytkownika, zaimplementowano wyświetlacz TFT LCD 4.3".

Funkcja "Nagrywanie w pętli"

Nagrywanie w pętli zezwala na nieustanne nagrywanie materiału wideo bez względu na aktualną objętość karty pamięci. W chwili zapełnienia karty, kamera kontynuuje nagrywanie, zastępując najstarszy materiał bieżącym nagraniem.

Mikrofon
Urządzenie wyposażone we zastosowany mikrofon.