Mikser planetarny Ariete 1588/07 Classica wspaniały pomocnik w kuchni Mikser planetarny Ariete 1588/07 Classica to znakomity wybór dla osób, które szukają ergonomicznego i estetycznego rozwiązania dla swojego domu.

Urządzenie zostało wyposażone w silnik o wysokiej mocy maksymalnej wynoszącej 2400 W, który nadzwyczajnie spełni oczekiwania w trakcie najcięższych zadań. Metalowa misa o objętości 5,5 l wraz z zestawem 3 końcówek sprawi, że za jednym razem prosto przygotujesz dużą porcję ciasta lub ubitych białek czy śmietany.

Cała moc pod Twoją kontrolą! Dzięki płynnej regulacji prędkości w mikserze planetarnym Ariete 1588/07 Classica prosto dobierzesz stosowne obroty do swych aktualnych potrzeb. Robot został wyposażony w funkcję pracy pulsacyjnej, system powolnego startu i rozwija szybkość w zakresie od 30 do 172 obrotów na minutę.

funkcjonalny i komfortowy w obsłudze Dla jeszcze obszerniejszego komfortu wykorzystywania miksera planetarnego Ariete 1588/07 Classica został wyposażony w osłonę przed chlapaniem ze specjalnym otworem do dodawania , a także mocne przyssawki, które zabezpieczają urządzenie przed przesuwaniem po blacie podczas pracy.

mieszanie Końcówka do mieszania w mikserze planetarnym Ariete 1588/07 Classica jest starannie spasowana z metalową misą, dzięki czemu łatwo można wymieszać równocześnie obfite jak i znikome porcje delikatnego ciasta.

Pozwala to na swobodne przygotowanie masy do smażenia naleśników, gofrów czy pieczenia ulubionego sernika. Robot rewelacyjnie stanie na wysokości zadania w dodatku podczas ucierania składników. Ubijanie Wysokie obroty miksera planetarnego marki Ariete 1588/07 Classica w połączeniu z odpowiednią końcówką z zestawu - prędkie i skuteczne ubijanie nieelastycznej bitej śmietany oraz przygotowanie idealnych białek do pieczenia przepysznej bezy.

Zagniatanie Specjalny hak do zagniatania gęstych ciast oraz wysoka, maksymalna moc silnika w mikserze planetarnym Ariete 1588/07 Classica – umożliwiają przygotowanie ciasta drożdżowego, chlebowego oraz pizzy - bez żadnego wysiłku.

Dzięki urządzeniu firmy Ariete nie trzeba wykonywać tych czynności ręcznie – oszczędzając przy tym czas i energię. Prosty demontaż i czyszczenie Wszystkie podatne na zabrudzenia elementy miksera planetarnego Ariete 1588/07 Classica są stanowczo proste w demontażu i czyszczeniu.

Blokadę miksera zwalnia się za pomocą jednego wygodnego przycisku, po czym można z łatwością i bez wysiłku wyciągnąc misę i zdemontować mieszadła i umyć je pod bieżącą wodą. Metalową misę wraz z osłoną oraz końcówką do ubijania można również umyć w zmywarce.