Rower trójkołowy rehabilitacyjny safari (dla chłopców 3-7lat) marki Vermeiren

od 2590,00 PLN

Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla chłopców w wieku 3-7 lat SAFARI Vermeiren
Rehabilitacyjny rowerek trójkołowy. Kolorystyka oraz ozdoby powodują, że rowerek jest przeznaczony dla chłopców. Nadzwyczajne narzędzie terapeutyczne i rehabilitacyjne dla dzieci z MPD. Rower jest w dodatku świetny dla dzieci z zachwianym poczuciem równowagi, z zaburzeniami ruchu. Ruch stymulująco wpływa na utrzymanie układu kostno mięśniowego w prawidłowej kondycji. Poprawia krążenie, oddychanie, ogólnie wzmacnia organizm. Rowery motywują do działania bardzo dzieci. Dzięki rowerowi dzieci łatwiej integrują się z rówieśnikami.
Jeżeli chcesz widzieć na twarzy swojego dziecka uśmiech i radość, starczy, że posadzisz go na rowerze. Dzieci uwielbiają jeździć na rowerze. Radość rodzica jest podwójna kiedy przy tej okazji dziecko się rehabilituje.
Bogata gama opcji dodatkowych pozwala na bezpieczną jazdę i ustabilizowanie w taki sposób by nie spadło z rowera.
W standardzie rower jest dostarczany z systemem ostrego koła. Żeby jechać należy ciągle pedałować. Dla niektórych osób jest to wyszczególnione ponieważ wymusza ciągły ruch nóg w ten sposób efekt rehabilitacji jest zintensyfikowany. Jeżeli rower ma być zaopatrzony w inny wariant napędu, na przykład wolne koło albo torpedo należy to zaznaczyć przy zamówieniu.
aby dobrać właściwy rower dla dziecka należy zmierzyć wewnętrzną długość nogi, od ziemi do pachwiny. Model SAFARI jest dla dziecka o długości nogi 30cm-46cm.