Słuchawki bezprzewodowe JBL T125TWS BLK czarne Poczuj basy Od wielu dekad JBL zapewnia moc podczas festiwali i koncertów organizowanych na całym świecie. Pozwól, aby JBL T125TWS ożywiły Twój świat, wykorzystując niewiarygodny dźwięk Pure Bass.

Funkcja Dual Connect zagwarantuje moc, która zezwala na bezproblemowe słuchanie. Wolność bez kabli Kable mogą przeszkadzać, plącząc się w torebce, blokując się w kurtce albo zaplątując się we włosy. Brak kabli przy bezprzewodowych słuchawkach JBL T125TWS to totalna swoboda.

Dzięki szerokiej palecie kolorów z całą pewnością odszukasz perfekcyjną pare słuchawek JBL TUNE 125 TWS. Dłuższy czas słuchania Akumulator słuchawek JBL T125TWS o żywotności sięgającej do 32 godzin pozwala słuchać muzyki poprzez cały dzień i całą noc.

Możesz słuchać swego prywatnego koncertu tak długo, jak chcesz. Szybkie parowanie Nie masz czasu na czekanie. Gdy tylko wyciągniesz słuchawki JBL T125TWS z etui, wystarczy jedno dotknięcie, żeby sparować je ze swym urządzeniem z systemem Android.

Po sparowaniu realne jest wykrycie innych maszyn, choćby jeśli nie są one sparowane. Delektuj się niewiarygodnym dźwiękiem JBL bez żadnych przeszkód.