Słuchawki osłabiające zewnętrzny hałas to nowy kanon w branży
W słuchawkach WF-1000XM3 zastosowaliśmy naszą najbardziej progresywną technologię osłabiania zewnętrznego hałasu z procesorem QN1e HD. Możesz więc całkowicie zatracić się w dźwięku.

Podwójne czujniki hałasu
Dwa mikrofony - jeden do przodu i jeden do tyłu - na powierzchni słuchawek wychwytują więcej dźwięków z otoczenia, czy jest to hałas w trakcie lotu, ruch w mieście czy rozmowy w biurze.

Procesor do osłabiania hałasów QN1e HD
Po wychwyceniu dźwięków z otoczenia rozpoczyna działać likwidujący hałas procesor QN1e HD. Usuwa on znacznie więcej szumów na niemal wszystkich częstotliwościach i zużywa mniej energii.

Przetwornik akustyczny 6 mm
mały, skuteczny przetwornik akustyczny o średnicy 6 mm we wnętrzu słuchawek zagwarantuje bogaty, czysty dźwięk.

wyjątkowy dźwięk z niewiele znaczącymi zniekształceniami.
Procesor QN1e HD łączy w sobie cyfrową redukcję szumów, 24-bitową technikę przetwarzania sygnału audio oraz cyfrowy przetwornik analogowo-cyfrowy ze wzmacniaczem słuchawkowym. Efekt? Niesamowity dźwięk z znikomymi zniekształceniami.

Interpolacja muzyki cyfrowej z zastosowaniem DSEE HX
System Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX) optymalizuje odtwarzanie poddanych kompresji plików audio, nadając im jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości.

Pełna swoboda słuchania
Nowy układ Bluetooth i zoptymalizowana budowa anteny dają zrównoważone, nieustanne połączenie i wysoką jakość strumieniowej transmisji bezprzewodowej.

świetne do oglądania telewizji, filmów itp.
Oglądasz filmy na smartfonie albo tablecie? Łączność bezprzewodowa w urządzeniu WF-1000XM3 synchronizuje to, co widzisz na ekranie z tym, co słyszysz w słuchawkach, gwarantując przyjemniejsze oglądanie.

wspaniałe wrażenia dzięki nowemu układowi Bluetooth
Zamiast przekazywać dźwięk z jednego ucha do drugiego, nowo opracowany układ Bluetooth nadaje dźwięk do obu uszu równocześnie, zapewniając nieprzeciętne wrażenia.

Zoptymalizowana kompozycja anteny
Pozycja anteny Bluetooth w słuchawkach została zoptymalizowana, żeby zapewnić szerszy zasięg. Dzięki czemu sygnał jest zawsze silny i bez zakłóceń.

użyteczna struktura trzyczęściowa to pewniejsze trzymanie
Słuchawki z redukcją hałasu użytecznie stykają się z trzema zróżnicowanymi punktami w uchu, zapewniając mocne, komfortowe dostosowanie.

Wkładki pozostają na miejscu
Gumowa powierzchnia przeciwpoślizgowa utrzymuje słuchawki w miejscu, dzięki temu nie wyślizgną się niespodziewanie.

nawet 24 godziny słuchania
W pełni naładowane słuchawki grają poprzez 6 godzin, a użyteczny futerał do ładowania zagwarantuje dodatkowe 3-krotne ładowanie. To choćby 24 godziny słuchania bez zakłóceń. Po wyłączeniu redukcji szumów czas się jeszcze wydłuża - 8 godzin po pełnym naładowaniu, a kolejne 3 razy ładowania z futerału dają łącznie choćby 32 godziny odtwarzania.

szybkie ładowanie w razie potrzeby
Czasem musisz jak najszybciej posłuchać muzyki. Jeśli więc poziom akumulatora w słuchawkach jest niski, 10-minutowe ładowanie da nawet 90 minut odtwarzania.

praktyczny magnetyczny futerał-ładowarka
Włóż słuchawki z powrotem do futerału-ładowarki, a dzięki magnetycznemu wnętrzu zatrzasną się na swym miejscu. Przewód USB-C momentalnie i z łatwością naładuje futerał, zezwalając słuchać muzyki przez cały dzień.

Połącz jednym dotknięciem: szybkie przełączanie
Umieszczenie palca na wkładce dousznej zmniejsza poziom głośności i pozwala docierać dźwiękom otoczenia. Dzięki temu możesz natychmiast porozmawiać z kimś bez zdejmowania słuchawek.

Funkcja Adaptive Sound Control samoczynnie dopasowuje poziom dźwięków otoczenia do tego, co robisz
Aplikacja Sony | Headphones Connect proponuje Adaptive Sound Control, funkcję, która automatycznie namierza, co robisz - podróżujesz, spacerujesz, a może czekasz - i dostosowuje głośność dźwięków z otoczenia. Możesz także dopasować ustawienia do swoich preferencji.

samoczynne wstrzymywanie i odtwarzanie
czujka zbliżeniowy w każdej wkładce wyłapuje, czy używasz jednej, czy obu słuchawek, i trafnie ustawia odtwarzanie. Wyjmij jedną ze słuchawek z ucha, a muzyka zostanie wstrzymana automatycznie po obu stronach. Włóż ponownie wkładkę douszną, a muzyka automatycznie zacznie znowu grać.

Przejmij kontrolę nad słuchanym dźwiękiem
dostępna w aplikacji Sony | Headphones Connect funkcja Ambient Sound Control pozwala na ustawienie głośności tła i dopuszczania samych głosów. Z kolei korektor graficzny pozwala ustawić poziomy dźwięku odpowiadające muzyce.

Korzystaj z asystenta głosowego
Ciesz się rozrywką, rozmawiaj ze znajomymi, słuchaj informacji, muzyki i powiadomień, ustawiaj przypomnienia i korzystaj z wielu innych funkcji. Dzięki Asystentowi Google wystarczy poprosić.

Czysty dźwięk podczas rozmów przez pakiet głośnomówiący
Możliwość prowadzenia rozmów bez wykorzystania rąk zagwarantuje luźną komunikację. Słuchawki WF-1000XM3 to wyraźniejszy dźwięk i możliwość nawiązywania połączeń za pomocą jednej wkładki lub obu. Dzięki czemu można je na przemian ładować lub wyraźnie słyszeć połączenia w hałaśliwym otoczeniu.

Sterowanie w zasięgu ręki
Słuchawki WF-1000XM3 mają instynktowne ustawienia sterowania dotykiem - np. Dotknij lewej słuchawki, żeby zmienić tryb redukcji szumów na tryb dźwięków otoczenia, lub dwukrotnie dotknij po prawej stronie, by przejść do następnego utworu.

Konfigurowalne przyciski dotykowe
Łatwo możesz przystosować sterowanie dotykiem. Aplikacja Sony | Headphones Connect pozwala przypisać do każdej wkładki dopełniające opcje, np. Asystenta Google.

innowacyjna klasyka
Zależało nam na wykwintnym, subtelnym stylu - od bezkompromisowych, gładkich słuchawek po elegancko dopracowany futerał ładujący.

Wszystko, czego Ci trzeba
W pakiecie znajduje się kabel do ładowania USB-C, a także dwa warianty wkładek dousznych w różnych wymiarach.

Sony zaleca
Sony zaleca,zawsze aktualizować urządzenia do najnowszego dostępnego oprogramowania. Powiadomienia o aktualizacjach oprogramowania dla WF-1000XM3 oraz powiadomienia o ich dostępności są udostępniane za pośrednictwem aplikacji Sony Headphones Connect, dostępnej darmowo w Google Play i Apple App Store.