Mi True Wireless Earphones 2 Basic technologia Bluetooth a co z tego wynika koniec ze splątanym kablem! Słuchawki są bezprzewodowe – wystarczy podłączyć zdalnie telefon albo komputer i gotowe. Bezprzewodowa konstrukcja.

Wysoka jakość dźwięku z mocnym bassem. Redukcja szumów w trakcie rozmów. Dotykowe sterowanie. Szybkie i automatyczne parowanie. Kompaktowa i lekka kompozycja przekładająca się na komfortowe i nietrudne noszenie.

nowoczesna łączność bezprzewodowa Mi True Wireless Earphones są bezprzewodowe: zero przewodów - ekstra wygoda Mimo małego rozmiaru słuchawek, zapewniają one niewiarygodnie czysty dźwięk ze wzmocnionym bassem wspaniała jakość dźwięku i usztywniony bas użycie w słuchawkach Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 dużego głośnika o średnicy 14,2 mm z szeroką kompozytowa cewką dynamiczną, sprawi iż możesz cieszyć się dźwiękiem perfekcyjnej jakości i umocnionym basem.

w konsekwencji, bas jest pełny i głęboki, średni zakres miękki i naturalny, a dźwięki o wysokiej częstotliwości wyraźne i czyste. Automatyczna detekcja Kiedy wyjmiesz jedną słuchawkę Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 z ucha, muzyka automatycznie się zatrzyma.

Jest to realne dzięki zastosowanym czujnikom optycznym. Czujnik ten w czasie rzeczywistym wyłapuje czy obecnie nosisz słuchawki. Rozpoznaje kiedy je włożysz, a po ich usunięciu, odtwarzanie zatrzyma się automatycznie.

Możesz mieć zatem pewność, iż nie przegapisz żadnej nuty ani klatki, w trakcie słuchania muzyki lub oglądania filmu. Obsługa słuchawek Earphones 2 jest nietrudna i intuicyjna. Odbywa się za pomocą palca. Kliknij dwukrotnie, żeby uzyskać dostęp do muzyki, rozmów lub asystenta głosowego.

Obsługuj słuchawki w przystępny sposób, nawet bez telefonu komórkowego. Istotnie długi czas używania Słuchawek możesz używać choćby poprzez 14 godzin używając do tego dołączonego etui ładującego, które nie tylko chroni słuchawki,w dodatku automatycznie je ładuje, kiedy ich nie używasz.

równocześnie słuchawki, jak na dodatek etui obsługują prędkie ładowanie, co przekłada się na pełne ładowanie w ciągu zaledwie jednej godziny. Ciągłe odtwarzanie audio może trwać do czterech godzin na jednym ładowaniu.

Kiedy słuchawkom zabraknie energii, starczy umieścić je w etui ładującym i już nawet po kilku minutach możesz używać ich ponownie. Specyfikacja: rodzaj towaru: Słuchawki bezprzewodowe rodzaj słuchawek: Douszne Kompatybilność: Android, iOS Funkcje: Sterowanie dotykowe, samoczynne włączanie i parowanie, Obsługa technice AAC, szybkie parowanie MIUI Łączność: Bluetooth 5.0 Zasięg: do 10 m Złącza: USB rodzaju C Dźwięk: AAC Advanced Audio CodingSBC wbudowany mikrofon: Tak, podwójny Impedancja: 32 Ω Czas pracy na baterii: do 5 hdo 20 h (z etui ładującym) Czas ładowania: Słuchawki: do 1,5 h Moc wejściowa: 5.0V 1.0A Kolor: Biały Waga: 48 g wymiary: 150 x 75 x...