HUAWEI Watch GT 2 o rozmiarze koperty 42mm, z przezroczystym ekranem AMOLED eksponuje się ultrasmukłym designem i prakytcznymi rozwiązaniami. Kilka sekund wystarczy, aby tarczę zegarka HUAWEI Watch GT 2 zmienić i przypasować do stroju, w którym idziesz do pracy, w którym spędzasz czas ze znajomymi albo w którym uprawiasz sport.

Ty wybierasz. Ty decydujesz.Korzyści:Ultrasmukłydesign - Huawei Watch GT 2 jest przepiękny, lekki i zgrabnyWiele tarcz na przeróżne okazje - służbowe i mniej formalne, tarcze możesz zmieniać kilkoma ruchami w ciągu kilku sekundNie tylko lecz i sprawny - Watch GT 2 napędza postępowy procesor Kirin A1, który jest pierwszym układem Huawei zaprojektowanym z myślą o urządzeniach wearablesPartner do treningów - HUAWEI Watch GT 2 obsługuje 15 dyscyplin sportowych m.in.

biegi, ćwiczenia fitness, spacery w terenie, jazdę na rowerzeBardziej precyzyjny pomiar pracy serca- zegarek został zaopatrzony w funkcję HUAWEI TruSeen™. Zaktualizowana do wersji 3.5 zapewnia skuteczniejszy i precyzyjniejszy pomiar tętna.Popraw jakość snu z funkcją TruSleep™ 2.0, która monitoruje czas i fazy snuPowiadomienia- HUAWEI Watch GT 2 oznajmia o m.in.

przychodzących wiadomościach SMS albo komunikatach z mediów społecznościowychOdtwarzaj muzykę z zegarka- biegaj lub jeździj na rowerze, słuchając równocześnie muzyki, bez konieczności zabierania ze sobą smartfonu.Trzy wariantyZegarek dostępny jest w trzech wariantach.

W konwencjonalnym wariancie pasek HUAWEI Watch GT 2 został tworzony z materiału, który nadaje zegarkowi uniwersalny charakter. Wersja sportowa stanie na wysokości zadania w trakcie aktywności fizycznej. Wersja wyszukana została zaprojektowana z myślą o paniach, które potrzebują zegarka bardziej gustownego i wysmakowanego.Ultrasmukły designHUAWEI Watch GT 2 jest ładny, lekki i zgrabny.

Średnica tarczy wynosi 1.2 cali Po jednej krawędzi zegarka zainstalowano dwa przyciski, które służą do zmiany i uruchamiania wybranych funkcji. Ekran wykorzystuje technologię AMOLED. Dzięki kontrastujących ze sobą kolorów informacje na tarczy zegarka są czytelne i pokaźne.

Za sprawą rozwiązania ALS wyświetlacz automatycznie dopasowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia.sporo tarcz na rozmaite okazjeZegarek został wyekwipowany w różne tarcze na zróżnicowane okazje – służbowe i mniej formalne.

Tarcze możesz zmieniać kilkoma ruchami w ciągu kilku sekund. Dzięki czemu możesz traktować zegarek HUAWEI Watch GT 2 jak biżuterię, która będzie komponować się z dowolnym strojem, jaki wybierzesz dla siebie.

Nie tylko efektowny, ale też szczególnie sprawnyHUAWEI Watch GT 2 napędza nowoczesny procesor Kirin A1, który jest pierwszym układem Huawei zaprojektowanym z myślą o urządzeniach wearables. Procesor zagwarantuje niskie zużycie energii.

Zegarek na jednym ładowaniu baterii może pracować nawet siedem dni*, a z włączonym GPS - 15 godzin*. Tak długi czas pracy zegarka przekłada się na wyższy komfort.*Wyniki uzyskane w warunkach laboratoryjnych.

Rzeczywiste osiągi mogą się różnić.Partner do treningówHUAWEI Watch GT 2 obsługuje 15 dyscyplin sportowych m.in. Biegi, ćwiczenia fitness, spacery w terenie, jazdę na rowerze. Rejestruje takie informacje jak dystans, spalone kalorie, tętno i tempo.

podczas treningu dostarcza użyteczne wskazówki (np. Ostrzeżenia, gdy tętno inicjuje zbyt momentalnie rosnąć). Ukazuje na dodatek efekty i obciążenia wytwarzanych ćwiczeń oraz dane o czasie niezbędnym do pełnej regeneracji.

Po włączeniu trybu „pływanie” wodoszczelny zegarek Huawei inicjuje mierzyć m.in. Liczbę wytworzonych ruchów i skuteczność pływania (SWOLF). Rozpoznaje ponadto nieprawidłową postawę podczas aktywności. HUAWEI Watch GT 2 z wysokościomierzem, barometrem, kompasem i wydajną baterią powinien być niezastąpionym kompanem także w trakcie górskich wypraw.Bardziej dokładny pomiar pracy sercaHUAWEI Watch GT 2 został wyposażony w funkcję HUAWEI TruSeen™.

Zaktualizowana do wersji 3.5 gwarantuje skuteczniejszy i precyzyjniejszy pomiar tętna. Dzięki temu osoby aktywne sportowo mogą na bieżąco monitorować parametry i reagować zmieniając intensywność wysiłku.Popraw jakość snu z funkcją TruSleep™ 2.0Funkcja TruSleep™ obserwuje czas i fazy snu.

Jeśli okaże się, iż alarm jest ustawiony w chwili, gdy Twój organizm pozostaje jeszcze w fazie głębokiego snu, zegarek nie zapoczątkuje wybudzania dźwiękiem, lecz delikatnymi wibracjami obniżającymi poczucie senności i dyskomfortu.

Funkcja zaktualizowana do najnowszej wersji 2.0 na dodatek może śledzić i diagnozować 6 powszechnych problemów ze snem i podawać sugestie dotyczące lepszego wypoczynku. Podczas snu zegarek monitoruje tętno, analizuje oddech i przyznaje ocenę ogólnej jakości snu.Powiadomienia przez zegarekHUAWEI Watch GT 2 oznajmia o m.in.

przychodzących wiadomościach SMS albo komunikatach z mediów społecznościowych. Warianty danych, jakie mogą być sygnalizowane albo blokowane poprzez zegarek można ustawiać w aplikacji Huawei Watch lub Huawei Health.Odtwarzaj muzykę z zegarkaJeśli lubisz biegać lub jeździć na rowerze, słuchając jednocześnie muzyki, nie musisz już z