główne korzyści czyste BRZMIENIE obraz i dźwięk prosta obsługa porównaj produkty Samsung i Harman Kardon technika Samsung Acoustic Beam solidny bas Tryb Gry Pro Funkcja adaptacji dźwięku Bluetooth® 4 najważniejsze funkcjonalności Samsung i Harman Kardon Zaprojektowany we współpracy z uznanym producentem systemów nagłośniających firmą Harman Kardon.

technika Samsung Acoustic Beam dodatkowe, niepokaźne otwory, które zostały umieszczone w belce głośnikowej, potęgują efekt dźwięku przestrzennego. Tryb Gry Pro Zanurz się w akcji dzięki dedykowanemu trybowi, który optymalizuje dźwięk specjalnie do gier.

Funkcja adaptacji dźwięku Soundbar automatycznie wzmacnia dźwięk dialogów choćby przy niskim poziomie głośności (10 lub mniej), aby nie umknęło Ci żadne wypowiedziane słowo. SAMSUNG I HARMAN KARDON Połączenie wiedzy i doświadczeń z gwarancją jakości Dzięki współpracy firm Samsung i Harman Kardon najnowszy soundbar Q60R to urządzenie, które wykorzystuje sprawdzone i doceniane technologie i wzbogaca je nowymi funkcjami.

marka wysokiej klasy telewizorów oraz lider technologii akustycznych czerpią z wieloletnich doświadczeń pracy w branży audiowizualnej i tworzą dźwięk znakomity dla każdej przestrzeni. POZNAJ DŹWIĘK PRZESTRZENNY ZANURZ SIĘ W AKCJI Z PANORAMICZNYM DŹWIĘKIEM Wciągające wrażenia dźwiękowe Soundbar Q60R przeszedł testy w kalifornijskim laboratoriumdźwięku Samsung Audio Lab, gdzie nasi inżynierowie dźwięku stosują najbardziej zaawansowane technologie akustyczne i pionierskie modelowanie komputerowe.

Wszystko po to, abyś mógł cieszyć się znakomicie zbalansowanym,wypełniającym przestrzeń dźwiękiem, który przeniesie Cię w samo centrum akcji. Technika Samsung Acoustic Beam innowacyjna technika Samsung Acoustic Beam zapewnia panoramiczne wrażenia audio.

Dźwięk wydobywa się przez skrupulatnie rozmieszczone dopełniające otwory, które umieściliśmy w górnej części soundbara. Dzięki temu rozwiązaniu dźwięk porusza się wokół Ciebie, a Ty w trakcie oglądania meczu albo wyścigu poczujesz się jak na trybunach.

Funkcja adaptacji dźwięku Soundbar analizuje źródło dźwięku w każdej scenie i automatycznie optymalizuje brzmienie, by zapewnić Ci jak najkorzystniejsze wrażenia z oglądanych treści. Dźwięk dopasowuje się do tego, co widać na obrazie - uwypukla dialogi w programach informacyjnych, czy wyróżnia głos wokalisty w trakcie koncertu.

Stwórz swoje własne kino w domu Podłącz soundbar do swojego telewizora Samsung. Możesz także skorzystać z zestawu bezprzewodowych głośników Samsung*, dzięki czemu w łatwy sposób stworzysz domowy system dźwięku przestrzennego.

A wszystko to bez plątaniny zbędnych kabli.** *Bezprzewodowe tylne kolumny przystępne są w sprzedaży osobno (model: SWA-8500S). ** Bezprzewodowy moduł wymaga kabla zasilającego. Tylne kolumny podłączone są do modułu przewodami.

zastosowany głośnik centralny Przekonaj się, jak czyste i zrozumiałe mogą być dialogi dzięki centralnemu kanałowi dźwiękowemu i asygnowanemu mu wbudowanemu głośnikowi. Teraz w każdym filmie, ulubionym serialu czy w programie informacyjnym usłyszysz wyraźnie każde słowo, nawet wypowiedziane szeptem.

mocny bas dla niskich tonów Zapomnij o plątaninie kabli. Ustaw swój bezprzewodowy subwoofer w dowolnie wybranym miejscu* i zanurz się w mocnym, głębokim basie. * Zgodnie ze standardami Bluetooth 2.1.

Tryb Gry Pro Przygotuj się na konkretne i wciągające doświadczenie gamingowe. Zadbają o to subwoofer, który poprawi dźwięk w każdej scenie, a także głośniki skierowane do góry, które odpowiadają za niesamowity dźwięk przestrzenny.

Soundbar automatycznie przełączy się na Tryb Gry po podłączeniu do Twojego telewizora Samsung*, a Ty będziesz mógł skoncentrować się na rozgrywce i zapomnieć o każdorazowej zmianie ustawień przed rozpoczęciem gry.

* Ta funkcja jest przystępna tylko wtedy, gdy konsola podłączona jest do telewizora Samsung przez HDMI (wszystkie telewizory QLED, seria RU7400 i wyżej). Obsługiwane konsole do gier to PlayStation4 i Xbox.

Kompatybilność telewizorów z konsolami może się zmienić. ODKRYJ nieprzeciętnE POŁĄCZENIE OBRAZU I DŹWIĘKU znakomite doświadczenie obrazu 4K z HDR 10+* i dźwięku przestrzennego Telewizor Samsung QLED w połączeniu z soundbarem z linii Q i odtwarzaczem Blu-ray 4K albo konsolą do gier to gwarancja niezapomnianych wrażeń, które przeżyjesz we własnym domu.

* Jakość obrazu HDR 10+ wyświetlanego na telewizorze jest realna po otrzymaniu sygnału ze źródła 4K. Bezprzewodowe połączenie poprzez Bluetooth® Połącz Soundbar ze swoim telewizorem Samsung w prosty sposób przez Bluetooth®.

W kilka chwil będziesz mógł oglądać ulubiony serial czy film, delektując się przy tym czystszym, pełnym mocy dźwiękiem. * Opcja przystępna tylko w wybranych modelach telewizorów Samsung. Wejdź na Samsung.com i dowiedz się więcej.

Wszystko pod kontrolą z Jednym Pilotem teraz nie Ci potrzeba już osobnych pilotów. Zasilanie, głośność a nawet efekty dźwiękowe - wszystkie kluczowe funkcje w soundbarze możesz kontrolować pilotem od telewizora Samsung.

BEZPROBLEMOWA ŁĄCZOŚĆ Be