Kunagone odstraszacz kotów to nowoczesny towar wyprodukowany w oparciu o naturalne i intuicyjne zachowania zwierząt. Odstrasza i zniechęca koty przed niszczeniem ogródka i wchodzeniem na zabezpieczony teren.

W swoim składzie posiada mieszankę sierści psów rozmaitych ras, które ponadto zostały zakonserwowane preparatami intensyfikującymi nieprzyjemny dla kotów zapach. Kunagone został produkowany w Polsce i opatentowany.

nabywając w naszym sklepie masz pewność oryginalności artykułu. Jak działa Kunagone na koty? towar Kunagone odstraszacz kotów został wytwarzany z mieszanki włosia zróżnicowanych ras psów - naturalnego wroga kotów.

Takie połączenie, a także dodatki podtrzymujące długotrwałość i intensywność zapachu generuje barierę dla kotów, poprzez którą nie będą one chciały przejść. Jak stosować Kunagone na koty? Woreczek z zawartością należy wyjąć z foliowego opakowania i umieścić w miejscu, które chcemy zabezpieczyć przed wizytami kotów.

artykuł działa nawet przez 3 miesiące. Skład i wielkość opakowania Kunagone odstraszacz kotów opiera swój skład na mieszance sierści psów różnorodnych ras, pochodzących z wyselekcjonowanych salonów groomerskich.

Mieszanka ta została poddana obróbce termicznej oraz dodane zostały substancje zapachowe podtrzymujące i intensyfikujące zapach. Opakowanie gromadzi 2 szt. Woreczków. [product id="23063103,23063338,23063341,23063164"]