Kunagone odstraszacz kun. odstraszacz na kuny do samochodu, domu.

od 11,99 PLN

 KUNAGONE polski prodecent, który stworzył oryginalne rozwiązanie do odstraszania dzikich zwierząt. Oryginalne, jedyne takie produkty na polskim rynku w niezwykle dostępnych cenach. Marka opracował pierwszy towar KUNAGONE na kuny, który został poddany wielu testom, które przeprowadzone zostały w licznych w gospodarstwach domowych jak i w samochodach na terenach, gdzie występowały przypadki częstych szkód powodowanych przez kuny.

Wszystkie takie próby przyniosły szczególnie pozytywne efekty i towar został wprowadzony do produkcji. KUNAGONE na KUNY to zastrzeżony polski towar, który odpiera ataki kun na instalację elektryczną Twojego samochodu.

Możemy stosować środek na poddaszach, garażach czy pomieszczeniach gospodarczych. Intensywność zapachu sprawia, że nieproszeni goście nie mają prawa nas odwiedzać. Wyzwala intensywny naturalny zapach psa (naturalnego wroga), który odstrasza nie tylko kuny, ale i także inne dzikie zwierzęta.

Skład KUNAGONE na KUNY: mieszanka włosia (selkcjonowany surowiec z wybranych salonów groomerskich) kilku psów najróżniejszych ras, poddana obróbce cieplnej, z dodatkiem specjalnych substancji zapachowych wywołujących odstraszanie dzikich zwierząt.

Do przedłużenie działania środka zastosowano wosk roślinny. Wydajność działania KUNAGONE na KUNY został potwierdzony w trakcie wielu prób i badań trwających aż 12 miesięcy. Testy odbyły się w gospodarstwach domowych, w których kuny wyrządzały szkody na strychach, poddaszach i pod maskami samochodów.

Sposób działania i skład zostały zastrzeżone. KUNAGONE na KUNY - produktywna ochrona nad wyraz długi czas działania - choćby do pół roku od zawieszenia postępowa formuła gwarantująca unikatową produktywność wygodna zawieszka pozwalająca na instalacje w dowolnym miejscu poprzez każdego artykuł polskiego producenta bezpieczny dla ludzi i środowiska Instrukcja: montaż KUNAGONE na KUNY zajmuje dosłownie 2 minuty i nie wymaga użycia żadnych narzędzi.

Prosimy pamiętać, by nie umieszczać towaru zbyt blisko silnika lub pasków klinowych. Na poddaszu zalecamy użycie kilku sztuk (2-4 szt. W zależności od metrażu). To mieszanka włosia (selkcjonowany surowiec z wybranych salonów groomerskich) kilku psów przeróżnych ras, poddana obróbce termicznej, z dodatkiem specjalnych substancji zapachowych wywołujących odstraszanie dzikich zwierząt....