Plastikowe kolce na ptaki i gołębie kolor srebrny. Kolce przeciw ptakom.

od 0,00 PLN

Opis towaru:

Plastikowe kolce na ptaki w kolorze metalicznym zostały zaopatrzone w aż 108 plastikowych kolców na jeden moduł. Plastikowe kolce znamionuje najwyższa wysokość względem konkurencji wynosząca aż 35mm!

Pojedynczy moduł wyprodukowany jest z wyoskiej jakości tworzywa sztucznego, które znamionuje się odpornością na zmienne warunki atmosferyczne i długotrwałe promieniowanie UV. Moduły kolców przypasowane są do montażu na przeróżne sposoby, np. Przy pomocy kleju, gwoździ, wkrętów, czy opasek zaciskowych. Plastikowe kolce przeciw ptakom znamionuje najwyższa na rynku wysokość - aż 35mm, co zapewnia najlepszą ochronę. Plastikowe kolce na ptaki sprzedawane są w modułach o długości 520 mm. Plastikowe kolce na gołębie to wyjątkowo tanie i wydajne rozwiązanie, które pozwala zabezpieczyć gzymsy, parapety, barierki, a także inne komponenty architektoniczne przed przesiadywaniem ptaków.

Kolce na ptaki występują w 4 kolorach: białe, brązowe, czarne, a także metaliczne. Oferta dotyczy koloru metalicznego.

zastosowanie:

Plastikowe kolce na ptaki uniemożliwiają lądowaniu, przesiadywaniu i gnieżdżeniu się poprzez spore gatunki ptaków takie jak np. Gołębie. Plastikowe kolce przeciw ptakom mogą zostać zamontowane w miejscach takich jak parapety, barierki, daszki, balustrady, gzymsy, itp. Plastikowe kolce na gołębie cechuje prostota w montażu, np. Za pomocą kleju, wkrętów, czy opasek zaciskowych.