Stolik z żywicy 100x64 Lazurowa Rzeka 3D

od 0,00 PLN

Rodzaj: stolik • Długość: 100 cm • Szerokość: 64 cm

Stoli z żywicy Lazurowa Rzeka to połączenie poprawnie znanej na rynku techniki "lania" żywic epoksydowych oraz progresywnej dokładnej obróbki twardego drewna dębu przy użyciu sprzętów CNC. Obrabiarki CNC tworzą w blacie wzór o czterech przeróżnych głębokościach który następnie wypełnia się kolejnymi warstwami żywicy tworząc efekt "trójwymiarowej głębi".

Kolor delikatnego lazuru jest miły dla oka i działa kojąco na zmysły. To jeden z tych mebli, który nie pozwala się nacieszyć jego użytkownikom. Wzór wije się po blacie przyciągając wzrok i sprawiając, że stolik kawowy staje się centrum naszego salonu czy pokoju dziennego.

zrównoważona i ciężka podstawa gwarantuje bezpieczne wykorzystywanie nawet przy najmłodszych domownikach. Fotografie w galerii są tworzone w świetle dziennym bez użycia filtrów. Blat wytworzony z dębu. Wymiary blatu: 100x64cm Grubość blatu: 2,7cm Wysokość blatu od ziemi: 54cm.

Blat pokryty lakierem bezbarwnym - półpołysk (metoda natryskowa), który efektywnie broni go przed płynami i trudami codziennego używania. Samo drewno dębu jest nad wyraz twarde i trzeba naprawdę sporo siły żeby je uszkodzić Podstawa: metal, malowana proszkowo na czarny mat.

Inne wymiary blatu: jeżeli szukasz niestandardowego rozmiaru blatu, innej podstawy albo chcesz zmienić odcień żywicy jaka wypełnia "wstęgę" skontaktuj się z nami. Uwaga: technika wykonania powoduje, że każdy model jest odrobinę inny.

Wynika to z cechy drewna i specyfiki powstawania samego wzoru. Wzór może nieznacznie odbiegać od tego na zdjęciach. Https://www.youtube.com/watch?v=_hCI4d7Iu7Y