LAQUE COUTURE

Laque Couture – specjalny lekki lakier utrwalający do wszelkich rodzajów włosów. Kosmetyk dodaje pasmom objętości i zagwarantuje utrwalanie fryzury na długi czas. Lakier do włosów nie skleja kosmyków, dzięki temu stylizacja ukazuje się naturalnie. Preparat można stosować na co dzień.

Kérastase Laque Couture ma miły aromat i specjalny aplikator, który zezwala na skrupulatne rozprowadzenie artykułu. Preparat usprawnia układanie i modelowanie włosów. Kosmetyk jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla osób pragnących zapewnić sobie długotrwałe i lekkie utrwalanie stylizacji. Lakier jest niezwykle skuteczny i nie pozostawia widocznych śladów na włosach.

Laque Couture – fachowy lakier utrwalający o właściwościach modelujących. Artykuł nie obciąża i nie przetłuszcza pasm, co sprawia, że włosy są elastyczne i pełne blasku. Preparat broni kosmyki przed uszkodzeniami mechanicznymi i zgubnym wpływem czynników atmosferycznych.

Po zaimplementowaniu pasma są wizualnie wygładzone i połyskujące. Kosmetyk daje możliwość dowolnego i luźnego kreowania fryzur, a także zabezpiecza włosy przed niekorzystnym działaniem wysokich temperatur w trakcie stylizacji za pomocą prostownicy lub suszarki. Towar uniemożliwia nadmiernemu puszeniu się i przesuszaniu pasm, włosy są rozciągliwe, wyglądają zdrowo i pięknie.

Lakier nie kruszy się, co zagwarantuje schludny wygląd fryzury. Aplikacja kosmetyku zezwala na uzyskanie nieprzeciętnego kształtu fryzury. Preparat niepowtarzalne połączenie środka utrwalającego i polimeru, który wzmacnia włókno włosa. W dodatku towar mieści witaminę E, a także filtry UV chroniące kosmyki przed destrukcyjnym działaniem promieni słonecznych.

Sposób użycia:

  • Specjalny lakier utrwalający można stosować na suche albo mokre pasma, w zależności od pożądanego efektu.
    • W pierwszym przypadku preparat rozpylamy wokół głowy z odległości ok. 20 cm na wcześniej wymodelowaną fryzurę,
    • W drugim kosmetyk aplikujemy przed suszeniem w celu uzyskania upragnionej stylizacji.

objętość 300 m