Samsung Galaxy A52

od 1599,00 PLN

System operacyjny: Android • Przekątna wyświetlacza: 6.5 " • Rodzaj telefonu: z ekranem dotykowym • Pamięć wbudowana: 128 GB • Pamięć RAM: 6 GB • Komunikacja: WiFi, LTE • Funkcje: odtwarzacz MP3 • Pojemność baterii: 4500 mAh
OPIS PRODUCENTA ***Galaxy A52 ma stopień ochrony IP67. Na podstawie wyników badania zanurzenia do 1 metra w wodzie słodkiej przez czas nieprzekraczający 30 min. Nie zaleca się użytkowania na plaży, w basenie i w wodzie z mydłem. W sytuacji zamoczenia urządzenia słodką cieczą zaleca się opłukanie w czystej, stojącej wodzie pry jednoczesnym wciskaniu przycisków. Bezpieczne wykorzystanie jedynie w wodzie o niskim ciśnieniu. Woda płynąca pod wysokim ciśnieniem, jak woda z kranu albo prysznica, może uszkodzić urządzenie. * Dotyczy działania w sieci 5G. Sieć 5G nie jest jeszcze przystępna powszechnie w Polsce. ** Rzeczywista żywotność baterii zależy od środowiska sieciowego, stosowanych funkcji i aplikacji, częstotliwości połączeń i wiadomości, liczby ładowanych baterii i wielu innych czynników. * Dotyczy działania w sieci 5G. Sieć 5G nie jest jeszcze dostępna powszechnie w Polsce.
** Rzeczywiste prędkości sieci mogą się różnić w zależności od dostawcy usług sieciowych.
Łączność 5G Gotowość na transfer danych najnowszej generacji*
Awesome aparat zaawansowany system czterech obiektywów z aparatem głównym 64 MP (z optyczną stabilizacją obrazu) i inteligentnymi funkcjami
Awesome bateria Długie godziny pracy dzięki baterii o objętości 4500 mAh oraz wsparciu szybkiego ładowania 25 W**
Awesome wyświetlacz perfekcyjny obraz na 6,5-calowym wyświetlaczu Super AMOLED o wysokim odświeżaniu 120 Hz
Awesome pamięć Do Twojej dyspozycji aż 128/256 GB pamięci wewnętrznej (w zależności od modelu)
Wodoodporność Smartfon jest zgodny z normą IP67, co czyni go bardziej niepodatnym na wodę i kurz*** 5G - NAJSZYBSZY PRZESYŁ informacji
Samsung Galaxy A52 5G jest gotowy na najszybszy standard transferu informacji*. Pozwala zespajać ze sobą urządzenia w sposób szczególnie szybki, umożliwiając streaming, granie i pobieranie plików 20 razy szybciej niżeli do tej pory**.
Hiperszybkie pobieranie Sieć 5G będzie na tyle szybka, iż będziecie mogli radować się niezwykłą prędkością transferu, niezależnie czy jesteś w domu, czy poza nim.
Gry i sport Będziecie mogli doświadczyć niesamowitych wrażeń podczas grania, nawet w sytuacji bogatych w grafikę gier AR i VR, zanurzając się w wirtualnej rzeczywistości.
zawsze w kontakcie Sieć 5G umożliwi Ci prowadzenie wysokiej jakości rozmów , a także połączenie swojego domu, biura i samochodu w jedną sieć. Poznaj Galaxy A52 5G
Designerski wygląd nowoczesny design z znikomymi ramkami oraz zaokrąglonymi krawędziami ułatwiającymi trzymanie smartfona.
Przedni aparat do selfie Wysokiej jakości fotografie w rozdzielczości 32 MP, które można w prosty sposób edytować i upiększać.
Game Booster Optymalizuje ustawienia podczas grania, byście mogli w pełni oddać się wciągającej rozgrywce.
Aplikacje Google Na Galaxy A52 możesz komfortowo korzystać z najpopularniejszych aplikacji Google.
zaawansowane możliwości aparatu Ciesz się różnymi zdjęciami w wysokiej jakości. Masz cztery aparaty tylne, w tym obiektyw główny 64 MP z optyczną stabilizacją obrazu i jasną przysłoną oraz obiektywy ultraszerokokątny, makro i głębi. Funkcja Rozpoznawania Scen automatycznie dobierze stosowne parametry ekspozycji, takie jak nasycenie kolorów, balans bieli czy jasność, zapewniając niezwykłe kadry w każdej sytuacji. Do dyspozycji masz także przedni aparat, który zapisuje zdjęcia w rozdzielczości 32 MP.
Uchwyć więcej, bez kompromisów Wyrusz w kolejną podróż ze smartfonem Galaxy A52 5G w dłoni. Zrobisz fantastyczne fotografie odwiedzanym miejscom, rejestrując je tak, jak to widziałeś/widziałaś*. Pozwoli Ci na to ultraszerokokątny obiektyw 12 MP, który zapisuje obrazy obejmujące kąt widzenia 123, porównywalny do ludzkiego oka. * Ultraszerokokątne ujęcia rejestruje tylko aparat tylny.
zdjęcia bez ograniczeń Chcesz pokazać szeroki plan? Skorzystaj z ultraszerokokątnego obiektywu, aby w jednym kadrze zmieścić wszystko, co zasługuje na uwagę.
Panorama Czy da się uchwycić jeszcze więcej? Oczywiście, że tak! Wykonaj panoramowanie, czyli zrób zdjęcie delikatnie obracając przy tym aparatem. Panorama obejmie cały horyzont. Tryb makro - odkryj świat, którego dotąd nie dostrzegałeś Zacznij przygodę z makrofotografią. Użyj obiektywu makro 5 MP, by fotografować rzeczy czy zwierzęta z śladowej odległości. Na takich zdjęciach zostaną zarejestrowane barwne i wyraźne szczegóły. * Makro ujęcia rejestruje tylko aparat tylny.
znikome jest efektowne nawet z odległości kilku centymetrów aparat makro potrafi zrobić ostre fotografie.
Naturalnie rozmyte tło Dla ulepszonego uwydatnionia pierwszego planu, tło zostaje delikatnie rozmyte. Wyróżnij się, dzięki efektom Live Focus W Galaxy A52 5G otrzymujesz także obiektyw głębi 5 MP. To jemu będziesz zawdzięczać ładnie rozmyte tło w portretach czy na innych fotografiach. Możesz w każdej chwili dopasować głębię ostrości na zdjęciu. Ponadto w Galerii zyskujesz możliwość dodania różnorodnych efektów bokeh do fotografii*. * Efekt Spin, Zoom i Punkt barwny dostępne tylko w trybie Galerii, nie są przystępne w Podglądzie.
Oryginał
Rozmycie
Efekt „Spin
Efekt „Zoom
Punkt barwny
za każdym razem wyglądaj fantastycznie Nie zapomnij, iż wszyscy czekają na Twoje selfie! Skorzystaj z przedniego aparatu 32 MP i zrób sobie portret. Wyróżnij się, korzystając z funkcji Selfie Focus. Możesz także zrobić nieduże korekty na zdjęciu za pomocą Smart Beauty. Starczy jeszcze tylko dodać interesujące filtry albo naklejki AR, pieczątki i już można wysyłać zdjęcie znajomym*. * Działanie filtrów zależy od jakości oryginalnego obrazu; poszczególne wyniki mogą się różnić. Efekt upiększania można użyć tylko podczas korzystania z przedniego aparatu. Efekty upiększające nie mogą być dostosowywane w trakcie nagrywania video. Wszystkie obrazy i funkcje mogą ulec zmianie. Dostępność może się różnić w zależności od regionu / kraju. AR Emoji pozwala tylko tworzyć i edytować emoji oraz wysyłać naklejki emoji. Za pomocą Emoji możesz zrobić selfie lub wideo. Naklejki AR mogą rozpoznać do trzech osób równocześnie. Stabilizacja w trakcie filmowania (OIS) podczas filmowania działa optyczna stabilizacja obrazu. Powoduje, iż choćby filmy robione z ręki są płynne i pozbawione drgań. Wykorzystaj to i kręć video pełne niesamowitych akcji.
nieprzeciętny ekran Infinity-O i stylowy design Galaxy A52 5G zyskał postępowy design z minimalnymi ramkami, zaokrąglonymi krawędziami i aparatem do selfie umieszczonym w niewielkim otworze. Wszystko po to, by nic nie rozpraszało Cię, gdy będziesz korzystać z nadzwyczajnego, 6,5-calowego wyświetlacza Infinity-O*. Wyprodukowany w technologii Super AMOLED proponuje Ci atrakcyjnie nasycone odcienie i spore kąty widzenia. A wysoka częstotliwość odświeżania 120 Hz przełoży się na fantastyczną płynność interfejsu i gier. Smartfon dostępny w czterech kolorach: niesamowita czerń, niezwykła biel, nieszablonowy fiolet, nieziemski błękit * ekran Infinity 6,5": ekran mierzony po przekątnej jako pełny prostokąt bez uwzględnienia zaokrąglonych rogów. Rzeczywisty widoczny obszar jest mniejszy ze względu na zaokrąglone narożniki i wycięcie kamery.
Game Booster Funkcja Game Booster wykorzystuje nienaturalną inteligencję do poprawy efektywności gier. Ty oddajesz się w pełni fantastycznej rozrywce, a telefon optymalizuje grafikę, zużycie baterii i temperaturę. Ponadto możesz nagrywać swoją rozgrywkę, żeby przesłać ją do mediów społecznościowych i pochwalić się swoimi wynikami.
Bezpieczeństwo informacji Czytnik linii papilarnych został zaimplementowany w wyświetlacz*. Komfortowo się go obsługuje i szybko odblokowuje urządzenie. Twój smartfon jest także chroniony przed dostępem osób niepożądanych. * czujnik linii papilarnych jest ograniczony do wyodrębnionego obszaru odblokowania.
Używaj gdzie chcesz Galaxy A52 5G spełnia wymagania normy IP67. Jest niepodatny na wodę i kurz, co znacznie udoskonala komfort jego stosowania. * Galaxy A52 5G posiada stopień ochrony IP67. Na podstawie wyników badania zanurzenia do 1 metra w wodzie słodkiej przez czas nieprzekraczający 30 min. Nie zaleca się używania na plaży, w basenie i w wodzie z mydłem. W sytuacji zamoczenia urządzenia słodką cieczą zaleca się opłukanie w czystej, stojącej wodzie pry jednoczesnym wciskaniu przycisków. Bezpieczne wykorzystanie jedynie w wodzie o niskim ciśnieniu. Woda płynąca pod wysokim ciśnieniem, jak woda z kranu lub prysznica, może uszkodzić urządzenie..
System Android Przyzwyczailiście się do aplikacji Google dla systemu Android? W smartfonie Galaxy masz je za każdym razem pod ręką*. Korzystaj z nich tak, jak lubisz. * przystępność aplikacji Google może się różnić w zależności od kraju albo języka.
Samsung Knox Od pierwszego uruchomienia telefonu Twoje urządzenie i pliki są bronione. Platforma Samsung Knox zabezpiecza przed złośliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami.
Dual SIM Galaxy A52 5G posiada dwa gniazda SIM, dlatego możesz go używać jednocześnie do celów prywatnych, jak i służbowych.
rozszerz pamięć W smartfonie jest 128/256 GB pamięci wewnętrznej (w zależności od modelu). Jeśli będziesz potrzebować więcej miejsca na swoje zdjęcia i filmy, możesz zwiększyć pamięć o nawet 1 TB, zakładając kartę pamięci microSD*. * Karta jest sprzedawana osobno. Dźwięk Dolby Atmos Kiedy przyjdzie pora na rozrywkę, smartfon zaoferuje Ci wysoką jakość dźwięku. Podczas oglądania filmów czy grania, technologia Dolby Atmos zagwarantuje efekt przestrzennego brzmienia, by wciągnąć Cię w samo centrum akcji.
W pudełku